-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ شهریور ۲۱, دوشنبه

سردارنقدی: ایران آماده مداخله در امور کشور‌های غربی استاشاره:
مقامات رژیم ایران که ازبحران روبه افزایش داخلی به ستوه آمده اند، برای مقابله با خطرات خارجی که رژیم را هدف گرفته است، نسخۀ جدیدی پیچییده است. این دارو به جای آن که دردهای لاعلاج رژیم را درمان کند، روی آن زخمش نمک می پاشد. این نسخه سند می دهد که ایران برای مداخله خود دردیگرکشورها هیچ مرزی های سیاسی واخلاقی را نمی شناسد. مهم ترین مقام نظامی می گوید که باید درامورداخلی کشورهای غربی مداخله کنیم. درین صورت، مداخله درافغانستان، عراق، کشورهای خلیج وخاورمیانه جزووجایب جمهوری اسلامی است.
توجه کنید به گزارش زیر:

محمدرضا نقدی٬ رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرده که ایران آمادگی دارد در «مواقع لزوم و برای پیشبرد سیاست‌های» خود در امور داخلی کشور‌های غربی دخالت کند.
آقای نقدی این مطلب را روز شنبه (۱۹ سنبله) در گفتگو با « خبرگزاری دانشجو» وابسته به سازمان بسیج دانشجویی مطرح کرده است.
این مقام بسیج افزوده است: «قرار نیست دخالت‌ها همیشه از سوی طرف‌های غربی باشد، بلکه ما هم آمادگی داریم در مواقع لزوم و برای پیشبرد سیاست‌هایمان در عرصه‌های داخلی این کشور‌ها ورود پیدا کنیم.»
این برای نخستین‌بار است که یک مقام بلند‌پایه نظامی از آمادگی نیرو‌های نظامی و سیاسی جمهوری اسلامی برای دخالت در امور داخلی کشور‌های غربی سخن می‌گوید.
آقای نقدی چندی پیش در پی ناآرامی‌های لندن خواستار اعزام نیرو‌های نظامی ایران برای جلوگیری از آنچه که «کشتار مردم» بریتانیا از سوی حاکمان عنوان می‌کرد٬ شده بود.
مقام‌های جمهوری اسلامی سال‌هاست کشور‌های غربی را به دخالت در امور داخلی ایران متهم می‌کنند