-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ مهر ۷, پنجشنبه

ایران؛ حملۀ مردم برآیت الله ها شروع شده

دفتر نمایندگی آیت اله محمد باقر شیرازی از  علمای صاحب رساله مشهد واقع در خیابان قاآنی شیراز ساعت 3 و 15 دقیقه بامداد منفجر شد.

 
به گزارش ایسنا منطقه فارس، این انفجار منجر به جراحت سطحی یك طلبه و تخریب نزدیك به 40 درصد از بنا شده است.

حجت الاسلام مرتضی شیرازی فرزند آیت اله محمد باقر شیرازی
گفت: حدس می زنم این انفجار كار وهابی ها باشد چرا كه مجالس مربوط به اهل بیت در دفتر آیت الله شیرازی به طور مدام برگزار می شود و این مسئله باعث عصبانیت وهابی ها شده است، لذا گمانم بر این است كه آنها با این انفجار زهر خود را ریخته اند.

وی با اظهار تاسف از این واقعه گفت:چرا باید در مملكت شیعه برای برپایی مجالس اهل بیت امنیت نداشته باشیم؟ چند مدت پیش نیز مسجدی كه من متولی آن هستم را نیز آتش زدند كه همان وقت این مورد را به نهاد های امنیتی اطلاع دادم اما متاسفانه كسی جدی نگرفت.

مدتی پیش مسجد امام خمینی واقع در كوی دلگشا شیراز دچار آتش سوزی شده بود كه برخی این آتش سوزی را عمدی دانسته بودند.
حادثه خیابان قاآنی شیراز درحال بررسی است
یك مقام آگاه انتظامی اعلام كرد: حادثه ای كه حدود ساعت چهار بامداد چهارشنبه در خیابان قاآنی شیراز رخ داد و منجربه آتش سوزی در یك ساختمان شد، درحال بررسی است.

وی روزچهارشنبه به ایرنا گفت:هنوز هیچ دلیل مشخصی برای این رویداد، محرز نشده ولی امكان دارد این آتش سوزی ناشی از تركیدن لوله پوسیده گاز باشد كه همین مورد هم قطعی نیست.

او ادامه داد: بررسی ها مشخص خواهد كرد كه این حادثه، چه ابعادی داشته است.
سید مرتضی شیرازی به خبرنگار ما گفت: افرادی با هدف مقابله با افكار روشنگرانه آیت الله العظمی شیرازی كه مواضع ضد وهابیت و بهاییت دارد، دست به این كار زده اند و محل را دچار خسارت كرده اند.
دفتر آیت الله العظمی سید محمد باقر شیرازی دارای دو شعبه در شهر شیراز است كه دفتر حادثه دیده، شعبه یكم این دفتر محسوب می شود.