-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ شهریور ۲۲, سه‌شنبه

دیک چینی: اگر لازم شود اسرائیل به تأسیسات اتمی ایران حمله خواهد کرد معاون رییس جمهوری پیشین ایالات متحده، آقای دیک چنی اعلام داشت در صورتی که لازم شود، اسرائیل به تأسیسات اتمی ایران حمله خواهد کرد.
به گفته آقای چنی، در مصاحبه با تارنمای "نیوزمکس"، او با چند تن از مقامات بلندپایه اسرائیلی تا کنون درباره برنامه های اتمی ایران مذاکره کرده و همه آنها گفته اند که ایران را برای خود "یک تهدید اساسی" تلقی می کند.
بنیامین نتانیاهو در سخنرانی دیروز خود به مناسبت دهمین سالگرد فاجعه 11 سپتامبر، به موضوع تلاش های حکومت ایران برای رسیدن به بمب هسته ای نیز اشاره کرد و از جامعه جهانی خواست به بیشترین تلاش دست بزند تا از دستیابی ایران به بمب اتمی جلوگیری کند.
نتانیاهو با اشاره به فاجعه 11 سپتامبر گفت: خطر آن است که جنگ افزار هسته ای به دست سازمان های ترور نیز برسد – و نباید اجازه داد که چنین احتمالی عملی شود.