-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آبان ۸, یکشنبه

تجاوز 11 افغان به یک کودک ایرانی

رهسا نیوز: یک کودک کار توسط ۱۱ کارگر افغانی در فردیس کرج ربوده شد، مورد تجاوز قرار گرفت و سپس به قتل رسید. به گزارش روزنامه شرق، شامگاه روز شنبه هفته جاری تماس تلفنی فردی نا‌شناس با مرکز فوریت‌های پلیسی از وقوع یک جنایت پرده برداشت. این مرد آدرس ساختمانی نیمه‌کاره در منطقه پردیس را داد و اعلام کرد در زیرزمین آنجا جنازه یک پسربچه‌‌ رها شده است. دقایقی بعد ماموران کلانتری ۲۰۷ تهران به محل اعلام‌شده رفتند و در زیرزمین با دنبال کردن ردی از خون به یک تیرک چوبی رسیدند که جنازه پسری نوجوان به آن بسته شده بود.
 آن‌ها قبل از هر اقدامی بازپرس ویژه قتل را از ماجرا باخبر کردند و به دستور او تیمی از کارآگاهان جنایی موظف به تحقیق در این رابطه شدند. کارآگاهان از زیرزمین مخوف چند لباس زنانه پیدا کردند و در برابر این احتمال قرار گرفتند که شاید این پسر نوجوان تنها قربانی نباشد و افراد دیگری نیز در این محل به کام مرگ کشانده شده باشند، البته جست‌وجوهای مقدماتی در این زمینه به کشف جسدی دیگر منجر نشد. افسران جنایی در گام بعدی فهمیدند نگهبان این ساختمان نیمه‌کاره مردی افغان به نام غدیر است که فراری شده. به این ترتیب تلاش‌ها برای دستگیری وی آغاز شد.
تبصره: ---- اگراین خبر مانند خبر دروغین « جغد تهران» درچند سال پیش از روی اشتباه و یا برخی ملحوظات انتشارنیافته باشد، باید حکومت ایران را دراعدام افغان هایی که به این چنین جنایات هولناک دست می زنند، کاملاً برحق دانست. من ازین نگران هستم که این یازده تجاوزکار با استفاده از وضعیت، به افغانستان فرار نکرده باشند که البته درین جا کسی برای شان نخواهد گفت که بالای چشم تان ابروست. این گزارش خیلی تکان دهنده وباعث آبرو ریزی افغان ها نیز است. این گزارش تازه نشرشده و ممکن است دامنۀ گزارش های پیوند به این حادثه ظرف روزهای آینده دررسانه های ایران بیاید.