-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آذر ۷, دوشنبه

اوج نبوغ سید احمد خاتمی در شیراز تجلی کرد


سبزها [ جنبش سبز]عددی نیستند فقط چند ده میلیون رای اند!
سید احمد خاتمی از برکشیده شدگان دهه دوم رهبری آقای خامنه ای که حالا هم عضو هیات رئیسه خبرگان است. سخنرانی او را هم بخوانید که در اوج نبوغ ایراد شده است:
«انتخابات این‌دوره مجلس نیز با حضور پرشور مردم و باشكوه‌تر از گذشته برگزار خواهد شد. به كسانی‌كه برای حضور در انتخابات شرط و شروط می‌گذارند، می‌گویم كه شما عددی نیستید، مردم از شما عبور كرده‌اند، مطمئن باشید كه با نیامدن به عرصه انتخابات، شما آسیب خواهید دید.
مردم این افراد را طرد كرده و كنار گذاشته‌اند، میدان انتخابات میدان رقابت است تا همه مردم بیایند و سرنوشت خود را رقم بزنند، مهم حضور شكوهمند مردم پای صندوق‌های رای است:»
تا اینجا، احمد خاتمی "با دست پس زده و با پا پیش کشیده" و وحشت از عدم حضور مردم درانتخابات و شرکت نکردن اصلاح طلبان در انتخابات را در قالبی که خواندید بیان کرده است. از او باید پرسید:
اگر اصلاح طلبان عددی نیستند و مردم هم از آنها عبور کرده اند و انتخابات هم خیلی با شکوه تر برگزار خواهد شد، دیگر چه نیازی به این تهدیدهاست؟ این که "بد می بینید، اگر در انتخابات شرکت نکنید!". ایشان تصور کرده مردم کر و کور و لال اند و برای چنین ملتی رجز خوانی می کند.
اما بخش دوم سخنرانی سید احمد خاتمی که به فروپاشی ولایت و رهبری آقای خامنه ای اشاره میکند نیز خواندنی است. این بخش از سخنرانی خاتمی بسیار شبیه سخنرانی مصلحی در قم است که گفت گروه گروه از رهبری جدا می شوند. سید احمد خاتمی گفت:
«كسانی‌كه كوركورانه در خیال خود می‌پرورانند مردم را از ولایت جدا كنند، به بیراهه می‌روند. این كوردلان عظمت ولایت را نمی‌توانند. »
از بخش سوم، یعنی بخش جنگی سخنرانی سید احمد خاتمی در شیراز هم این جمله را بخاطر بسپارید:
دانم دم از حمله به ایران می‌زنند، ولی هیچ غلطی نتوانسته‌اند بكنند و نخواهند توانست- بکنند-، اگر ذره‌ای تجاوز به این مملكت داشته باشند، موشك‌های ایران قلب تل‌آویو را هدف قرار داده و آنرا با خاك یكسان خواهد كرد.»
جمهوری اسلامی را در دهه سوم، این افراد زیر عبا زده  و برده اند به قهقرائی که شاهدیم.