-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آذر ۸, سه‌شنبه

خبرگزاری رسمی ایران: فارس دروغ می گوید

خبرگزاری سپاه پاسداران: انفجار مهیبی امروز اصفهان را لرزاند.

خبرگزاری مهم مرتبط با سپاه پاسداران ایران خبر داده است که حوالی ساعت 2:40 دقیقه بعدازظهر امروز بوقت ایران صدای انفجار مهیبی در اصفهان شنیده شد.
به گزارش خبرنگار "فارس" این صدا از بزرگمهر تا دروازه شیراز به گوش رسید. "فارس" نوشت: در ارتباط با دلیل صدای انفجار طی تماس های مکرر با مسئولان استان، محمد مهدی اسماعیلی معاون سیاسی – امنیتی استانداری اصفهان وجود صدا را تأیید کرد اما در مورد دلایل آن گفت: اطلاع دقیقی در دست نیست و پیگیر موضوع هستیم.
این انفجار مهیب 16 روز پس از انفجار مرگبار در مقر موشکی سپاه پاسداران رخ داد. در آن حادثه در "بیدگنه" فرمانده ارشد واحد موشکی ایران و دهها سپاهی دیگر کشته شدند.
این در حالی است که خبرگزاری "ایرنا" بعداً از زبان محمد مهدی اسماعیلی، شامگاه دوشنبه نوشت او مصاحبه ای با هیچ یک از رسانه ها انجام نداده و انتشار این خبر از قول وی "کذب" است. وی همچنین گفت: پیگیری حقوقی انتشار این خبر از سوی استانداری اصفهان به عمل می آید.
همچنین مدیر روابط عممومی سازمان آتش نشانی اصفهان ضمن تکذیب خبر صدای مهیب در اصفهان به خبرنگار "ایرنا" گفت: تا کنون گزارشی مبنی بر صدای مهیب در سطح شهر به این سازمان ارائه نشده است و انتشار این خبر تکذیب می شود.
مردم اصفهان شدیداً نگرانند و می گویند که به نظر می رسد انفجار مهیب در یکی از مقرهای سپاه پاسداران یا مراکز اتمی به وقوع پیوسته باشد.