-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آذر ۶, یکشنبه

سوریه برای سرکوب مردم، از ایران مزدور وارد می کند

حکومت سوریه گام به گام به سوی سقوط می رود. به گفته سخنگوی ارتش آزاد سوریه، کلنل عمار العلوی با گریختن نظامیان از ارتش، حکومت بشار اسد اکنون از حکومت اسلامی ایران، عراق و حزب الله لبنان مزدور حربی استخدام می کند و آنها را برای سرکوب مردم می فرستد.

همزمان، سخنگوی ارتش آزاد سوریه که اکثراً از نظامیان فراری تشکیل شده امروز اعلام کرد که حکومت اسد رفته  رفته تسلط بر ارتش خود را از دست می دهد و همزمان دولت اردن نیز خبر داد که به یک صد نفر از نظامیان سوری که گریخته اند پناهندگی داده است.
با بحرانی شدن اوضاع سوریه، امروز امیرنشین های بحرین، قطر و امارات عربی متحده به شهروندان خود در سوریه هشدار دادند و از آنها خواستند هرچه زودتر آن کشور را ترک کنند.
وزیر خارجه ترکیه، آقای احمد داوود اوغلو روز گذشته گفت: در صورتی که حکومت سوریه اجازه ندهد ناظرانی وارد آن سرزمین شوند، ترکیه نیز سیاست هایی نظیر سیاست های اتحادیه عرب در پیش خواهد گرفت زیرا نمی تواند خونریزی های آن کشور را تحمل کند.