-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آذر ۸, سه‌شنبه

فیس بوک و توئیتر بلای جان ما شده استوزیر اطلاعات ایران می‌گوید: شبکه‌های اجتماعی «بلای جان» دشمنان جمهوری اسلامی شده است.
وی بدون کدام مدرکی ادعا کرده که  در آمریکا «فیس‌بوک» و «توییتر» توسط دولت فیلتر شده و دولت این کشور سرعت اینترنت را کاهش داده است.
به گزارش خبرگزاری ایسنا٬ حیدر مصلحی روز دوشنبه گفته است٬ «دشمنان» شبکه‌هایی اجتماعی را علیه جمهوری اسلامی راه‌اندازی کرده بودند٬ اما حالا نمی‌دانند با این شبکه‌ها و اعتراض‌های وال‌استریت چگونه برخورد کنند.

وی همچنان از برنامه‌های «دشمنان» جمهوری اسلامی در انتخابات آتی مجلس خبر داده و افزوده که «ما نسبت به این مسئله هشدار می‌دهیم؛ البته این به معنی ترس نیست.»
آیت الله خامنه‌ای و اصولگرایان هوادار وی مدت‌هاست از انتخابات آتی مجلس با عنوان «چالشی امنیتی» یاد کرده و در این زمینه هشدار‌هایی نیز داده‌اند.

آن‌ها می‌گویند تیم احمدی‌نژاد با صرف پول‌هایی هنگفت قصد دارد دست‌کم ۱۵۰ کرسی مجلس را به دست بگیرد و پس از آن برای پیروزی در انتخابات آتی ریاست جمهوری تلاش کند.
این دسته از محافظه‌کاران علاوم بر رویارویی با تیم احمدی‌نژاد در داخل٬ نیم‌نگاهی نیز به مسائل منطقه‌ای و جهانی داشته و اظهار‌نظر‌های غیر واقع‌بینانه‌ای درباره این تحولات می‌کنند.
سخنان حیدر مصلحی٬ وزیر اطلاعات درباره جنبش وال‌استریت و فیلتر شدن «فیس‌بوک» و «توییتر» در آمریکا یکی از تازه‌ترین این اظهارات به شمار می‌آید.