-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آذر ۸, سه‌شنبه

پشت پرده ماجرای هواپیما ربایی در مشهد


مقامات ایرانی از افشای جزئیات بازداشت یک زن ومرد به ظن هواپیما ربایی درمشهد خود داری می کنند.
برخی رسانه های خبری طرفدار رژیم نوشته اند که انگیزه ، یک زن روستایی که با تپانچه و گلوله های جنگی می خواست سوار هواپیمای مشهد – تبریز شود هنوز در هاله ای از ابهام است. در همین رابطه مدیر کل فرودگاه ههای استان خراسان رضوی با تاکید بر اینکه هیچ هواپیما ربایی در کار نبوده به روزنامه ایران گفت : در این پرواز پس از عبور یک زن از گیت پرواز ،‌ماموران بلافاصله به وی مظنون شده و در بازرسی از یک قبضه اسلحه که در لباس هایش پنهان کرده بود و فشنگ هایی که در کفش هایش جاسازی شده بود را کشف کردند . وی با اشاره به توانمندی امنیت پرواز ها در داخل کشور گفت: وقوع چنین مواردی در پروازهای داخلی بعید به نظر می رسد .
پایگاه خبری جهان وابسته به محافظه کاران گفته است که این افراد در بازجویی های اولیه به قصد خود مبنی بر هواپیماربایی اعتراف کردند اما جزئیات بیشتر از برنامه ریزی آنها و عوامل پشت پرده، به زودی مشخص خواهد شد.