-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آذر ۹, چهارشنبه

عایشه قذافی: ای مردم گریه درانتظار تان است

عایشه قذافی دختر دیکتاتور لیبی طی پیامی صوتی خواستار شورش مردم علیه شورای انتقالی شد.


به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، وی به مناسب چهلمین روز کشته شدن پدرش توسط انقلابیون طی پیامی که از شبکه ی "الرای" پخش شد، خواستار گرفتن انتقام پدرش شد.

وي در اين پيام ضمن توصيف معمر قذافي به "شهيدي كه همچنان زنده است"، اظهار داشت: پدرم "مجاهد شهيد" و "قهرماني" بود كه شما را تنها نگذاشت و به وعده‌اش عمل كرد و "شهيداني" چون معتصم بالله، خميس، سيف العرب و "مجاهدي اسير" چون سيف‌ الاسلام را تقديم كرد و در نهايت براي دفاع از كشور و ملتش جانش را فدا كرد. اي قهرمانان و آزادگان ليبي، چه چيزي را به او تقديم مي‌كنيد تا جهان نوه‌ها و فرزندان معمر قذافي را ببيند؟ چه مي‌كنيد؟ به پا خيزيد و انتقام شهيدتان را بگيريد.

عايشه قذافي در ادامه افزود: انتقام شهيدتان را بگيريد و عليه نمايش دولت جديدي كه با هواپيماهاي سازمان پيمان آتلانتيك شمالي (ناتو) آمده و نام خود را روي جمجه‌هاي شهداي انقلاب ثبت كرده است به پا خيزيد! اما شما اي مزدوران روزي مي‌رسد كه چون شيعياني كه براي قتل حسين (ع) گريستند بر كرده‌هاي خود مي‌گرييد.