-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ دی ۱۰, شنبه

پیرمرد 99 ساله همسر96 ساله را به دلیل خیانت طلاق داد


منبع: دبی- العربیه نت

یک پیرمرد99 ساله ایتالیایی پس از برملا شدن خیانت همسر96 ساله اش تصمیم گرفت او را طلاق دهد و به زندگی مشترک خود پایان دهد.

به گزارش خبرگزاری" آکی " ایتالیا آنتونیو به شكل تصادفی در حالی که مشغول خواندن نامه های قدیمی خود وهمسرش بود ناگهان چشمش ‏به نامه ای افتاد که متعلق به 60 سال پیش بود.

پیرمرد ايتاليایی پس از خواندن این نامه قدیمی ، دریافت همسر 96 ساله اش که روسا نام دارد، در دهه ‏‏1940 میلادی، با فردی دیگر در ارتباط بوده و برای او نامه های عاشقانه می نوشت.

پس از آن وی مسئله را با روسا همسر خود در میان گذاشت ، روسا ضمن اعتراف به داشتن معشوق در دهه 1940 میلادی از آنتونیو خواست که این مسئله را فراموش کند.

بر اساس گزارش خبرگزاری " آکی ایتالیا" و به نقل از وکیل آنتونیو ، این مرد کهنسال پس از یقین پیدا کردن نسبت به خیانت همسرش ، به دادگاه رفت و درخواست طلاق داد. 

پیرمرد ایتالیایی دلیل درخواست جدایی از روسا را خیانت به وی در60 سال پیش دانسته است و قاضی نیز پس از شنیدن این توضیح ، حکم جدایی را صادر کرد. 

گفتنی است ثمره ازدواج 75 ساله این دو کهنسال ایتالیایی 5 فرزند و چندین نوه و نتیجه بوده است.