-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آذر ۲۰, یکشنبه

سناریوی رژیم؛ جلسه انتخاباتی در بگرام


پایگاه خبری نزدیک به خامنه ای رجانیوز- اخیراً نوشت: بگرام افغانستان که یکی از پایگاه های مهم امریکاست، همواره محل توطئه علیه نظام اسلامی بوده کما این که پیش از این يك منبع آگاه اطلاعاتی اعلام کرده بود:
در ستاد نيروهاي امريكايي در بگرام تيمي متشكل از مأموران اطلاعاتي امريكا و انگليس مشغول ساخت فيلمي جعلي بودند كه در آن، نيروهاي ايراني در حال تحويل سلاح و مهمات به مخالفان دولت افغانستان نشان داده مي شوند. به گفته وي، فناوري رايانه اي به گونههاي در اين فيلم به كار رفته بود كه در بيشتر بخش هاي فيلم وانمود شود كه فيلمبرداري به وسيله ماهواره يا هواپيماي جاسوسي انجام شده است.
اما اکنون بگرام به محلی برای توطئه های انتخاباتی تبدیل شده. بر اساس این گزارش ها، برخی از عناصر فراری جريان فتنه( منظورنویسنده طرفداران میرحسین موسوی ومهدی کربی است) - در آخرین جلسه هماهنگی با سرپل های امریکایی و انگلیسی که در شهر بگرام افغانستان برگزار شده، شرکت داشته و با طرف امریکایی خود به توافقات مهمی رسیده اند.
منبع ادعا می کند که جریان اصلاح طلبان ایران دربگرام این روی این نکات به توافق رسیده اند:
یک: جلوگیری ازحضور گستردۀ مردم درانتخابات پارلمانی
دو: نفوذ دادن عناصر متمایل به غرب درترکیب نمایندگان
سه: اتحاد گروه های مخالف رژیم
چهار: زمینه سازی برای درگیری های خشونت بار
درین باره به هیچ سندی اشاره نشده اما هدف ازانتشاراتهامات علیه شخصیت ها وجریان های اصلاح طلب درایران بی تردید، نشان می دهد که رژیم با این گونه جوسازی ها، قصد دارد مرحله تازه یی از حذف وسرکوب اندیشمندان وسیاسیون معترض  ایرانی را آغاز کند.