-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آذر ۲۱, دوشنبه

دستگیری ها در سپاه پاسداران


دستگیری ها به هدف یافتن سرنخ جاسوسی وکودتای صورت گرفته است
تازه ترین مطلب پایگاه انترنتی پیک نت
با سلام- من از طریق برخی دوستان با خبر شده ام که دستگیری ها در سپاه گسترش یافته و شماری از افراد رده بالای بخش امنیتی و ضد جاسوسی سپاه برای بازجوئی برده شده اند که از این عده، تعدادی بازنگشته و برای تحقیقات بیشتر زندانی شده اند.
محور بازداشت ها و بازجوئی ها واقعه انفجار در پایگاه موشکی ملارد است، اما نه فقط برای خود انفجار، بلکه برای تحقیق در این باره که طرح این آزمایش موشکی با حضور فرمانده کل قوا، چگونه؟ از کجا؟ و در ابتدا از سوی چه کسانی در سپاه مطرح شده بود. همچنین می خواهند بدانند اخبار جلسه محرمانه درحضور رهبر و تنظیم برنامه شلیک موشک بیعت با حضور رهبر، چگونه و از چه کانالی به احمدی نژاد و اطرافیان او رسیده بود. در آن جلسه، نه تنها احمدی نژاد، بلکه هیچیک از افراد قوه مجریه دعوت نشده و حضور نداشتند، مگر سردار وحیدی فرمانده سابق سپاه قدس و وزیر دفاع کنونی کابینه، که گفته می شود او در جریان این دیدار حضور داشته است، اما از آنجا که وی خود از سوی رهبر مامور کنترل باند احمدی نژاد در دولت شده، هیچ تردید ندارند که از کانال او این اخبار به احمدی نژاد و باند دولتی او نرسیده است. در احضارها و بازداشت های اخیر، بویژه کسانی زیر علامت سئوال قرار گرفته اند که بیش از دیگران اصرار داشته اند رهبر در مراسم پرتاب موشک بیعت در پایگاه ملارد حضور داشته باشد. حدس زده می شود که بدنبال سرنخ هائی هستند درباره پیامدهای بعدی حضور رهبر در جریان انفجار پایگاه ملارد و کشته شدن وی. یعنی نوعی کودتای درون حکومتی. باید منتظر برخی تغییرات و برکناری ها و انتصابات جدید در بخش های مهم سپاه بود. این احتمال که تغییرات، شامل حجت الاسلام تائب رئیس سازمان امنیت سپاه بشود نیز وجود دارد. من از خبر دیدار هاشمی و خامنه ای و گفتگوی آنها در باره عوامل نفوذی درحاکمیت و سپاه اطلاع نداشتم و این خبر را در پیک نت خواندم. اگر اطلاعات تازه ای دراین مورد پیدا کردم خبر میدهم.