-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ دی ۶, سه‌شنبه

پرتاب موشک های کاتیوشا به کمپ اشرف

کمپ اشرف درمحاصره نیروی قدس ایران قرار گرفت.


شليك موشك هاي كاتيوشا  به كمپ اشرف توسط تيم هاي ترور وابسته به نيروي  تروريستي قدس خطریک دورجدید کشتار را نزدیک ترکرده است.
ساعت 20 يكشنبه شب، 4 جدی (25دسامبر2011)، تيمهاي ترور وابسته به نيروي تروريستي قدس چهار موشك كاتيوشا  از ناحيه جنوبي كمپ اشرف به داخل آن شليك كردند.  موشك ها در  نزديكي محلهاي استقراري ساكنان اصابت كرد.
سرتيپ پاسدار حسين همداني، يكي از سركردگان جنايتكار سپاه پاسداران، در مصاحبه با خبرگزاري سپاه پاسداران موسوم به قدس در اول دي  اذعان كرد براي شناسايي و زمينه سازي براي حمله به اشرف شخصأ به محل رفته است.
400تن از عوامل وزارت اطلاعات  نيز از يك هفته پيش از آن در مجموعه ساختماني معين در شمال اشرف مستقر شده اند. اين ساختمان از حمله اپریل 2011 به اشغال نيروهاي عراقي در‌آمده است. به اين ترتيب رژيم آخوندي و نيروي تروريستي قدس به طور عملي حاكميت منطقه اشرف را در دست گرفته اند.