-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آذر ۲۲, سه‌شنبه

لشکرگدا ها درتهران؛ آیت الله های ملیونر درکالیفورنیا


این گزارش از امریکا به پیک نت رسیده است:

در 5 ماه گذشته چند تن از وابستگان مقامات داخل بیت رهبری توانسته اند کارت اقامت در امریکا را بدست آورده و بعنوان افراد ثروتمند و دارای امکانات سرمایه گذاری در گرانترین مناطق کالیفرنیا مستقر شوند. آنها ابتدا با پرداخت هزینه ای سنگین به شرکت های حقوقی دارای امکانات دریافت ویزا، ویزای موقتی گرفته و وارد امریکا شده و سپس توانسته اند این ویزاها را به ویزای دائم تبدیل کنند.
تاکنون از این جمع، افراد زیر شناسائی شده اند:
نیره محمدی گلپایگانی که احتمالا دختر و یا یکی از همسران آیت الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر بیت رهبری است. وی خانه و باغ بزرگی خرید و همراه شماری باغبان و خدمتکار در آن ساکن شده که قیمت آن تا 12 میلیون دلار تخمین زده میشود .
عزیز خوشوقت، که پسر یا بردار کوچک آیت الله خوشوقت عضو بیت رهبری است. آیت الله خوشوقت از صادرکنندگان اصلی فتوای قتل های زنجیره ای در جمهوری اسلامی است و اکنون درکنار آیت الله مصباح جبهه پایداری را برای تصاحب مجلس آینده تشکیل داده است. وی نیز خانه ای در کالیفرنیا خرید که قیمت آن تا 8 میلیون دلار تخمین زده می شود.
دو تن دیگر از جمع این گروه به اسامی محمود خرازی و سید محمد چراغچی شناسائی شده اند که هر دو وابسته به روحانیونی با همین نام در شورای نگهبان و بیت رهبری اند. گفته می شود جمع آنها به 25 نفر می رسد.
رفت و آمد همسران و یا دختران این افراد با چادر در اتومبیل های لوکس و گران قیمت نظر ساکنان محل را که خود از ثروتمندان امریکا هستند جلب کرده است. البته تاکنون ساکنان محل بر این تصورند که آن ها از خانواده های ثروتمند شیوخ عرب هستند.