-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ دی ۱۰, شنبه

به یک چشم برهم زدن خوزستان را خواهند گرفت


پایگاه خبری- تحلیلی پیک نت، خطرات نزدیک شونده به سوی رژیم ایران را دنبال می کند. این منبع روزگذشته نامۀ سری را انتشار داد که ذیلاً به ملاحظه شما رسانیده می شود.

سلام- دو سال پیش "آدمیرل فلون" در مقابل "دیک چینی" معاون پرقدرت رئیس جمهور وقت "بوش" ایستاد و اجازه نداد طرح توطئه آمیز حمله قایقی کماندو‌های امریکائی ملبس به لباس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی به کشتی‌های امریکائی در خلیج فارس و دهانه عمان اجرا شود.
جمله معروف او این بود: "تا من هستم، آمریکایی آمریکایی را نمی کشد."
آن گروه ملبس به لباس پاسداران از واحد ویژه خوک‌های دریایی پروژه مربوط به ایران در فلوریدا بودند. از قضای روزگار "پرویز ثابتی" معاون سیاسی ساواک که در رئیس واقعی ساواک او بود و نه ارتشبد نصیری، در فلوریدا و همجوار واحد ویژه خوک های دریائی پروژه ایران است!
در ایالت فلوریدا، واحدهای دیگری هم فعال اند. مثل فراری های کوبای کوبا که طرح هائی مشابه پروژه مربوط به ایران را برای کوبا همیشه داشته اند و مشغول اند.
فراموش نکنیم که جنگ ویتنام نیز با همین بهانهٔ و حمله به نیروهای خودی در خلیج "تونکین" آغاز شد.
هیتلر نیز با تشکیل واحدهای ملبس به لباس ارتش وقت لهستان، حادثه ای مشابه را بوجود آورد و سپس حمله به لهستان و اشغال آن را آغاز کرد.
حالا، در ارتباط با ایران، ظاهرا کمی سناریو تغییر کرده است. یعنی اینبار توانسته اند فرمانده کل قوا و سپاه پاسداران را مستقیما عامل خود کنند تا طرح خویش را متعاقب آن به اجرا بگذارند. مانور "ولایت" در تنگه هرمز، توطئه ایست در همین راستا، که نتیجه آن از روز روشن تر است، گرچه رهبر و فرماندهان سپاه را چنان در محاصره جو سازی ها و تحلیل های درون تیمی غرق کرده اند که این روشنائی را نمی بینند.
هدف جدایی خوزستان و اشغال دائم تنگه است و ایران بدون نفت را به حال خود رها کردن!
این یاد آوری را، به قصد تائید خبر نگرانی آور شما در باره جنگ قایق ها در خلیج فارس نوشتم. البته نظر بالا را دو سال پیش هم برای شما فرستاده بودم که خوشبختانه منتشر هم کردید.
از سال2000 بر این عقیده ام که جنگ را با ماجراجویی چند قایق سپاه درخلیج فارس می توانند آغاز کنند. جنگی که به اشغال و تجزیه خوزستان تمام می شود. شما اطلاع دارید که فرمانده سابق ارتش آمریکا در منطقه، آدمیرال "فالین" نیز بدلیل مخالفت با طرح دیگ چنی کنار گذاشته شد.
(یک تذکر و خواهش دوستانه: نامه دریافتی بالا، متاسفانه به لاتین نوشته شده بود و کم غلط هم نبود. تبدیل آن به فارسی هم وقت ما را میگیرد و هم اشتباهاتی را می تواند پیش بیآورد که امیدواریم در متن بالا چنین نشده باشد.)