-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آذر ۲۲, سه‌شنبه

شمشیرطالبان ؛ از ورزشگاه کابل تا زندان شیراز


به جای زورمندان غدار، به جان قربانیان بی عدالتی افتاده اند.
روزنامه خراسان خبر داده که « اجرای حکم قطع پا و دست دو نفر به اتهام سرقت « و با دستور دادستان عمومی و انقلاب شيراز، در زندان عادل‌آباد اجرا شده است.

به نوشته اين روزنامه  دادگستری استان فارس اعلام کرد که « حد قطع پای سارق مسلح بانک‌های شيراز که در دادگاه انقلاب اسلامی اين شهرستان صادر شده بود با دستور علی القاصی‌مهر دادستان شيراز در محل زندان عادل‌آباد به اجرا درآمد » و « حد قطع يد » اين متهم به سرقت نيز قبلا اجرا شده بود.
 
به نوشته اين روزنامه « حکم سارق ديگری نيز که به اتهام چند فقره سرقت حدی در حوزه قضايی خنج به قطع يد محکوم شده بود در اجرای نيابت قضايی و با دستور دادستان شيراز در زندان عادل‌آباد اجرا شد. »
 
روزنامه خراسان همچنين نوشته که علی القاصی‌مهر پس از اجرای قطع دست و پای دو متهم به سرقت گفت که «  اجرای حدود شرعی در راستای برخوردهای قاطع دستگاه قضايی با جرايم، مهم است»
 
دادستان شيراز همچنين گفته که « دستگاه قضايی فارس در برخورد شديد با جرايم مهم و اجرای حدود الهی مصمم خواهد بود » و  « اجرای اين احکام را درس عبرتی برای مجرمان سابقه‌دار است»