-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آذر ۱۶, چهارشنبه

ایران هواپیمای بی سرنشین را ازحزب اسلامی خریده است



از یک پیام: انتقال از افغانستان به ایران
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی پیک نت، سپاه پاسداران ایران، لاشۀ هواپیمای بی پیلوت امریکایی را سرنگون نکرده بلکه آن را از حزب اسلامی خریده است.

گزارش می گوید: «پس از چهار روز، اکنون فاش شده که هواپیما جاسوسی امریکا نه در خاک ایران، بلکه درخاک افغانستان و نه براثر آن ادعاهائی که سپاه کرده، بلکه براثر نقص فنی و خارج شدن از مسیر هدایت سقوط کرده است. حادثه روز چهارشنبه گذشته روی داده و محل سقوط نیز ایالت نیمروز در خاک افغانستان، شرق دریاچه هامون بوده است. لاشه هواپیما با کمک عوامل گلبدین حکمتیار که در یک جبهه جنگی در کنار طالبان فعالیت می کند و واسطه انتقال سلاح از ایران به طالبان است و رهبری بخشی از شبکه قاچاق مواد مخدر از افغانستان به ایران را نیز برعهده دارد، تحویل واحدهای سپاه در خراسان جنوبی می شود. این اقدام در چارچوب یک معامله پولی و دریافت سلاح انجام شد.»
در تائید پیام دریافتی که در بالا خواندید، روزنامه واشنگتن‌پست نیز نوشت هواپیمای جاسوسی که از هفته پیش در افغانستان ناپدید شده بود.