-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ دی ۲۸, چهارشنبه

وضعیت فوق العاده؛ شلیک به سوی مقامات ارشد ایران


پایگاه خبری- تحلیلی پیک نت بامداد امروزگزارش کوتاهی را درسرخط مسایل مهم خویش منتشرکرد؛ بدین شرح:
در محافل مطبوعاتی ایران، پیش از ظهر دیروز، این خبر زمزمه شد:

«امروز یک موتور سوار سه تیر به طرف هاشمی رفسنجانی ( رئیس تشخیص مصلحت نظام) شلیک کرده که به اتومبیل ضد گلوله وی خورده و خنثی شده است. در مجمع مصلحت درباره این حادثه گفته اند که این  تیراندازی به قصد ترور او نبوده، بلکه قصد اخطار به او را داشته اند. »
پیک نت: ما این پیام را که از تهران دریافت داشته ایم، بدون هیچ تائید و یا تفسیری منتشر کردیم.
اما یک روز قبل از آن، این گزارش درسرلوحۀ اطلاعات مهم قرار گرفته بود:
در برخی محافل تهران گفته می شود، بدنبال ترورهائی که از دانشمندان اتمی انجام شد، اکنون بزرگترین نگرانی حاکمیت و بویژه بیت رهبری و شخص علی خامنه ای آنست که هاشمی رفسنجانی ترور شود. با توجه به اختلاف نظری که این دو با هم پیدا کرده اند، علی خامنه ای میداند که بلافاصله افکار عمومی او را آمر ترور رفسنجانی خواهد شناخت و سنگین ترین واکنش ها در سپاه، حوزه های مذهبی و جامعه شکل خواهد گرفت. حتی گفته می شود که علی خامنه ای در دیداری که اخیر با هاشمی رفسنجانی داشته به وی گفته که اطلاعاتی دراین زمینه به او رسیده که نشان میدهد عوامل اسرائیل برنامه ترور او را دارند و بشدت نگران این حادثه است و به همین دلیل با هم به تفاهم رسیده اند که محافظان هاشمی تغییر کرده و گروه محافظ خامنه ای، کار محافظت از هاشمی را نیز برعهده بگیرد.