-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ بهمن ۵, چهارشنبه

ایران؛ مردم به فروشگاه های مواد خوراکی هجوم می برند


پایگاه خبری- تحلیلی پیک نت
مردم بشدت نگران قحطی و جنگ اند. دلار از مرز 2 هزار و 200 تومان گذشت. برای آن ادعای فرمانده کل ارتش که پس از مانور اخیر در تنگه هرمز فرموده بود ناوگان امریکا نباید دیگر به خلیج فارس بازگردد، امریکا تره هم خرد نکرد. نه تنها ناوگان امریکا بازگشت، بلکه ناوگان فرانسه و انگلیس هم همراه آن آمدند تا ضامن تحریم نفت ایران و بازنگهداشتن تنگه هرمز شوند.
وقتی وزیر اطلاعات از توطئه استکبار علیه انتخابات پیش رو سخن می گوید، حق مردم است که به ریش او بخندند. اصلا کسی به فکر انتخابات نیست، چه رسد به توطئه علیه آن. که تازه اگر توطئه ای باشد، خود حکومت بزرگترین توطئه گر علیه انتخابات است!
ساندی تایمز روز گذشته نوشت که اسرائیل به آمریکا پیام داده که فقط 12 ساعت قبل از حمله به ایران شما را آگاه می کنیم. ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن آمریکا، با پنج کشتی جنگی وارد خلیج فارس شده است.
آنوقت عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می گوید: آمریکا جرات نداشت به تنهایی از تنگه هرمز عبور کند. یعنی از تهدید فرمانده کل ارتش ترسید و ناوگان انگلیس و فرانسه را همراه خودش آورد! غافل است و مردم را هم غافل تصور کرده است. آنها در یک جبهه مشترک آمده اند. یارگیری جنگی – نفتی شکل گرفته است. سر در نمی آورید، از مجلس بیائید بیرون و میردامادی دبیرکل جبهه مشارکت را هم از زندان بیآورید بیرون، شما تشریف ببرید خانه برای استراحت و میردامادی بیاید مجلس سر کمیسیون امنیت ملی که در مجلس هم بر سر آن بود تا دوتا کلام حرف درست بزند.
از دیروز مردم به فروشگاه های مواد غذایی هجوم برده اند. همه نگران شروع جنگ و تحریم و قحطی اند. آنوقت بسیج اعلامیه داده و مدعی شده: اقتصاد درمانده آمریکا و اروپا در آستانه فروپاشی است. این درحالی است که احمد توکلی دیروز هشدار داد: خطر ورشکستگی اقتصادی کشور را تهدید می کند.
اشپیگل آنلاین در مقاله ای که درهمین شماره پیک نت می خوانید بدرستی نوشت: رژیم ایران بکلی درمانده شده است! نه راه پس دارد و نه راه پیش!