-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ بهمن ۷, جمعه

رهبر جدید کوریای شمالی: استفاده‌کنندگان از تلفن‌همراه اعدام می شوند

رهبر حدید کوریای شمالی به مردم این کشور هشدار داده است که در صورت فرار به چین و یا استفاده از تلفن همراه در طول 100 روز سوگواری برای "کیم جونگ ایل" به عنوان جنایتکار جنگی محاکمه می‌شوند.
به گزارش سیتنا به نقل از انتخاب، گزارش‌هایی مبنی بر کاهش ذخیره‌ی مواد غذایی در کره شمالی و در نتیجه افزایش فرار به چین وجود دارد.

کسانی که موفق به عبور از مرز می‌شوند، سرانجام خود را به کوریای جنوبی و اردوگاهی که 23 هزار نفر از مردم کوریای شمالی حضور دارند، می‌رسانند.
دولت کوریای شمالی اعلام کرده است کسانی که سعی در فرار از کشور داشته باشند به کمپ‌های کاراجباری فرستاده می‌شوند. این دولت همچنین هشدار داده است که برخی ممکن است اعدام شوند.
بر اساس این گزارش، هرگونه نارضایتی که از طریق تلفن همراه به خارج از کوریای شمالی منتقل شود و همچنین پوشش خبری وضعیت خاورمیانه و درگیری‌ها منجر به دستگیری می‌شود.