-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ اسفند ۹, سه‌شنبه

کودکان مسلمان را زنده زنده پوست می کندم


به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از فارس، پخش اعترافات زوری بالایان پزشک ارمنی تبار به جنایاتی که بیست سال پیش در خلال قتل عام خوجه لی در جمهوری آذربایجان مرتکب شده، در یکی از کانال های تلویزیونی ترکیه با حیرت و وحشت مردم این کشور روبرو شد.
این پزشک ارمنی در کتابی به نام "تجدید حیات روح انسان" که نتیجه تحقیقات پزشکی خود را در آن منتشر کرده، به کندن پوست بدن یک کودک مسلمان سیرده ساله آذری در خلال قتل عام مردم خوجه لی اشاره کرده و  می نویسد این کار را در حالی که این کودک مسلمان توسط سربازان ارمنی به چارچوب یک پنجره میخکوب شده انجام داده و بعد از آن به محاسبه زمانی که یک انسان می تواند بعد از کنده شدن پوستش زنده بماند، پرداخته است.
بالایان پزشک که نمی توان وی را انسان نام نهاد در کتاب خود به تشریح جزئیات جنایت مذکور پرداخته و می نویسد که کار پوست کندن را از سر این کودک معصوم آغاز کرده و با کندن پوست سینه و شکم وی ادامه داده و طفل بیچاره هفت دقیقه بعد به دلیل خونریزی جان باخته است. وی تاکید می کند که این جنایت به هیچ عنوان وی را ناراحت نکرده، برعکس روح وی به دلیل گرفتن انتقام مردم ارمنی از آذری ها احساس غرور می کرده است. وی در ادامه می نویسد که جنایتی مشابه را در مورد سه کودک دیگر ترک انجام داده است.
آقای دکتر مبارز اله وردی اف متخصص آناتومی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان که جنایت پزشک ارمنی را افشا کرده، بعد از قتل عام مردم خوجه لی به محل این فاجعه عزیمت کرده و از نزدیک اجساد قربانیان این قتل عام را مشاهده نموده است. وی می گوید که وی به دلیل شغل خود هر روز با اجساد انسان ها سروکار دارد، ولی از دیدن اجساد قربانیان قتل عام خوجه لی و اعمالی که بر روی این اجساد صورت گرفته به وحشت افتاده است.