-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ اسفند ۱۰, چهارشنبه

حمله برایران درلباس سپاه پاسداران

پایگاه خبری تحلیلی پیک نت
معروفترین خبرنگار تحقیقی جهان "سیمور هرش" به طرح های روی میزی که اسناد آن را دیده اشاره کرده است. این طرح ها عبارتند از صحنه سازی برای آغاز جنگ. همین طرح ها بهانه آغاز جنگ ویتنام در خلیج تونکین شد. سالها پس از پایان جنگ ویتنام وزیر دفاع وقت امریکا "مکنامارا" به دروغ بودن آن بهانه سازی اقرار کرد.
آدمیرال فالون و رئیس ستاد مشترک ارتش امریکا ژنرال "مالون" در برابر یکی از همین طرح ها که بهانه آغاز حمله به ایران بود ایستادند و مانع اقدام "دیک چینی" معاون بوش و همه کاره کاخ سفید در دوران ریاست جمهوری او شدند.
آنچه سبب نوشتن این مطالب شد، اظهارات روز گذشته وزیر دفاع جمهوری اسلامی است که امریکا را تهدید به عملیاتی کرد که بیشتر "بلوف نظامی" است تا واقعیت و توان نظامی، اما می تواند بهانه را به امریکا برای اجرای یکی از همین طرح ها بدهد.
هنرپیشه معروف و مترقی سینمای امریکا "اد ازنر" میگوید: چند فرمانده واحدهای کماندوی خوک های دریایی به وی گفته اند که بر خلاف میل آنها، نقشه ملبس کردنشان به لباس سپاه پاسداران و حمله با قایق های باصطلاح پاسداران به کشتی های امریکائی در خلیج فارس برنامه ریزی نهایی شده و هر لحظه امکان اجرای ان ممکن است.
تمام این نقشه ها برای دست یابی و کنترل کامل نفت ایران و سپس صف آرائی در برابر چین و روسیه است. اقتصاد بیمار و جنگی غرب نیازمند یک جنگ جدید نفت خیز است. اینها مقدمه اشغال خوزستان و تنگه هرمز و سپس موزائیکی کردن ایران مانند بالکان است. نیروهای مترقی و ملی ایران نیز باید بدانند جنگ راه حل رهائی از چنگال حکومت کنونی نیست. مردم را فرا بخوانید که گریبان حکومت را برای صلح خواهی، حمایت از رهبران جنبش سبز و خاتمه بخشیدن به جنگ طلبی حکومت بگیرند. حکومت سعی می کند گریبان مردم را گرفته و با ترساندن آنها از حمله و جنگ و کشاندشان به پای صندوق های رای گریبان خود را در این انتخابات از چنگال بحران مشروعیت رها کند، مردم باید گریبان حکومت را بگیرند و ختم سیاست جنگی را برای برون رفت از بحران بخواهند. رای مردم در اختیار مردم است. آن را به شرطی به صندوق می اندازند که حکومت سیاست نظامی و جنگ و سرکوب داخلی را خاتمه بخشیده و انتخاباتی واقعی برگزار کند.