-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ اسفند ۸, دوشنبه

دیدار بی نتیجه مجتبی خامنه ای با موسوی


سایت خبری جرس خبر مهم و کوتاه ملاقات مجتبی خامنه ای با میرحسین موسوی را همراه با تفسیر خود از این خبر منتشر کرده است. اصل خبر چنین است:
"مجتبی خامنه‌ای" فرزند رهبر جمهوری اسلامی اوایل بهمن ماه گذشته و در آستانه یک سالگی حبس خانگی میرحسین موسوی و همسر وی زهرا رهنورد به ملاقات مهندس میرحسین موسوی می‌رود. در این ملاقات ابتدا مجتبی خامنه ای به میرحسین موسوی می گوید برای مشورت آمده ام. میرحسین موسوی پاسخ می دهد، در این شرایط با کسی مشورتی ندارم.
در نهایت مجتبی خامنه ای مطالبی با این مضمون به مهندس موسوی می گوید: شما کوتاه بیایید. وضعیت کشور خیلی بحرانی است. مهندس میرحسین موسوی می گوید: «اولا پاسخ آنچه را شنیدم به مقام رهبری خواهم داد به شرطی که دوربین و شنودی در کار نباشد و در این دیدار هیچکس غیر از من و ایشان حضور نداشته باشد. ثانیا فرصتی به من داده شود تا در تلویزیون بطور زنده با مردم سخن بگویم.
این ملاقات بی نتیجه خاتمه می یابد.