-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ بهمن ۲۹, شنبه

جمهوری اسلامی از شیوخ عرب با فاحشه پذیرایی می کندویکی لیکس افشا می کند.ویب سایت آزادی بیان-  براساس سند تازه ای که ویکی لیکس منتشر کرده است دولت جمهوری اسلامی از شیوخ عرب در هنگام بازدید از ایران با استفاده از زنان ایرانی که به فحشاء واداشته شده اند پذیرایی می کند.
در سندی که متعلق به سفارت آمریکا در عراق و به تاریخ دهم ژانویه ۲۰۱۰ است آمده است که:
یکی از کارکنان سفارت در ملاقات با یکی از شیوخ عراق از وی شنیده است که دولت ایران در پی افزایش نفوذ خود در عراق است و این موضوعی بوده که وی در سفرش به ایران با آن مواجهه شده است.
این شیخ عراقی سپس در باره سفرش به ایران می گوید که وی دریافته است که بسیاری از سران قبایل عراق بطور مکرر به ایران سفر می کنند.
وی دلیل سفرش به تهران را در ملاءعام معاینات پزشکی اعلام کرده بود ولی بطور خصوصی به کارمند سفارت آمریکا گفته است که دلیل اصلی سفر وی به تهران برخورداری از ازدواج های موقت با زنان ایرانی و سایر تفریحات است.
این شیخ همچنین تاکید کرده است که نظیر چنین تسهیلاتی از سوی دولت جمهوری اسلامی در اختیار سایر شیوخ عرب و سران قبایل عراق نیز قرار می گیرد.
براساس این سند سران قبایل و شیوخ عراق بطور دائم بین ایران و عراق در رفت و آمد هستند.
بهره برداری جنسی جمهوری اسلامی از زنان ایرانی برای دستیابی به اهداف سیاسی ش در خارج از مرزهای ایران یکی از انواع ستم مضاعفی است که بر زنان ایران می رود، این در حالی است که ماموران نهی از منکر پلیس روزانه صدها نفر را تنها به اتهام بدحجابی یا ارتباط متعارف در ملاء عام بازداشت و برای آنها پرونده تشکیل می دهند.