-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ بهمن ۲۵, سه‌شنبه

جلسات پشت پرده واضطراری درتهران

درجلسه، ادامۀ ریاست جمهوری دکتراحمدی نژاد، «خطرناک» توصیف شده است.


پایگاه خبری- تحلیلی پیک نت گزار داد: در تهران، چند جلسه مهم و اضطراری برای بررسی بحران داخلی و خطر خارجی تشکیل شده است. برخی از این جلسات در بیت رهبری و برخی در دفتر هاشمی رفسنجانی در ساختمان مجمع مصلحت نظام تشکیل شده است. گفته می شود در یکی از جلساتی که در بیت رهبری تشکیل شده، فرماندهان کلیدی سپاه و برخی فرماندهان عضو دفتر سیاسی سپاه شرکت داشته اند.
 دراین جلسه، فرماندهان سپاه ضمن بیان جزئیاتی از بحران موجود در کشور، ادامه ریاست جمهوری احمدی نژاد را برای نظام خطرناک توصیف کرده و خواهان تصمیم علی خامنه ای برای برکناری او شده اند. علی خامنه ای تصمیم قطعی درباره احمدی نژاد را به پس از انتخابات و تشکیل مجلس آینده موکول کرده و فرماندهان سپاه نسبت به نتیجه انتخابات و پر شدن مجلس از افراد باند احمدی نژاد ابراز نگرانی کرده اند. آنها گفته اند که افراد باند او با چراغ های خاموش جلو آمده اند و نه شورای نگهبان و نه وزارت اطلاعات، نه سازمان امنیت سپاه و نه دفتر اطلاعاتی بیت رهبری نمی دانند چه کسی از جمع تائید صلاحیت شده ها اعضای باند وی هستند، حتی از جمع اعضای معرفی شده سپاه برای مجلس هم نمی توان تضمین داد آنها هنگام بحرانی تر شدن اوضاع – احتمالا آغاز جنگ- در مجلس به سود دولت موضع خواهند گرفت و یا علیه آن و از هم اکنون هم دولت به گونه ای رفتار می کند که مردم حساب دولت و شخص احمدی نژاد را از مقام رهبری و سیاست های کلیدی شما جدا نگهدارند.
گفته می شود، در پایان این گزارش علی خامنه ای گفته است: شما بروید طرحی بریزید که انتخابات را از همین ابتدای کار تا اعلام نتایج آن بدست بگیرید!
در تفسیر همین جلسه، اخباری منتشر شده مبنی بر این که رهبر با برکناری احمدی نژاد موافقت کلی کرده اما نه از طریق مجلس، بلکه بدلیل تخلفات دولت، از طریق قوه قضائیه!