-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ فروردین ۱۲, شنبه

حسنی مبارک در یک قدمی مرگ قرار گرفته است

حسنی مبارک دریک سال اخیرشاید خیلی نسبت به کنارکشی از قدرت رنج وتأسف زیادی را به جان خریده باشد؛ اما همتایان وی که دربرابر ارادۀ مردم ایستاده اند؛ عاقبتی به مراتب بدتر از وی داشته ودارند. مثال: قذافی و بشاراسد.


برخی منابع آگاه فاش كردند كه 'حسنی مبارك' رئیس جمهوری مخلوع مصر هم اكنون در وضعیت جسمی بسیار بدی به سر می برد و در حالت احتضار قرار دارد.

به نوشته ایرنا به نقل از پایگاه خبری 'الفجر' مصر پزشكان معالج مبارك هر لحظه انتظار مرگ وی را دارند به ویژه پس از آنكه خواستار دیدار دو پسر زندانی اش جمال و علا ، همسر ونوه هایش شده است .

بر اساس این خبر پسران مبارك پس از دریافت مجوز از زندان به مدت دو ساعت به ملاقات مبارك رفتند و به همسر ونوه هایش اجازه داده شد با وی دیدار كنند.

این منابع گفتند كه اطلاعات كنونی نشانگر آن است كه مبارك ممكن است در حال حاضر از نظر بالینی مرده باشد.

برخی منابع بیمارستانی كه مبارك در آن تحت معالجه قرار داد وجود نوعی سردرگمی امنیتی در داخل واطراف بیمارستان را تایید كردند.

خبر احتضار مبارك در سایت های زیادی منتشر شده اما تاكنون هیچ مقام مسئولی آن را تایید نكرده است.

رئیس جمهوری مخلوع مصر از بیماری های متعدد، به ویژه از سرطان رنج می برد كه موجب بدتر شدن اوضاع جسمی وی شده است.

هر چند وضعیت جسمی مبارك بارها رو به وخامت گذاشته و وی بارها تا مرز احتضار پیش رفته است اما هر بار رو به بهبود می گذارد اما در دو هفته گذشته حال وی بدتر و روحیه اش به شدت ضعیف شده به طوری كه خواستار آماده سازی محل دفن خود شده است.

وی همچنین خواستار تماس با یك مسئول ارشد در شورای نظامی حاكم ویا معاون وی شده تا در مورد خانواده و دو پسرش با آنها صحبت كند.