-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ اردیبهشت ۱۰, یکشنبه

اول آدم می کشند؛ بعد گوشت آن را کلچه کلچه می خورند

به راستی که انسان، گاه ترسناکترین حیوان دو پا است.


جزئیات خبر یک باند از آدمخواران در برزیل که گفته می شود دست‌ کم پنج زن را به قتل رسانده و آنها را خورده اند روز یکشنبه مردم این کشور را مبهوت کرد.

این باند در مواردی نیز گوشت قربانیان خود را به شکل کلوچه های گوشتی به فروش رسانده بود!

جزئیات این خبر پس از آن به تدریج منتشر شد که که روزنامه «فولها دی سائوپائولو» در پایگاه اینترنتی خود فیلمی را منتشر کرد که در آن ایزابل کریستینا داسیلوا ، 51 ساله ، گفت وی و همسر و دوست 25 ساله او طی پنج روز در شهر گارانهونس 10 کیلوگرم گوشت انسان خورده اند.
این کار بخشی از یک مراسم آئینی فرقه ای بود که این سه نفر از اعضای آن بودند. این سه نفر ظاهرا مقداری از گوشت قربانیان را پس از پختن به شکل کلوچه در خیابان فروخته بودند. ماموران تحقیق که در مسیر جستجوی مفقودان این پرونده به اعضای این فرقه رسیده بودند، گفتند بقایای قربانیان را که در محل زندگی این سه نفر دفن شده بود، پیدا کردند.

اعضای این گروه روز جمعه دستگیر شدند. بنا بر گزارش رسانه های برزیل، دختر پنج ساله یکی از قربانیان این گروه نیز در این خانه پیدا شد. همسر داسیلوا طبق گزارش ها کتابی تحت عنوان «اعترافات یک بیمار اسکیزوفرنیک» نوشته که در آن به شرح جزئیات چگونگی قتل یک زن و خوردن گوشت او پرداخته است.