-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ اردیبهشت ۱۱, دوشنبه

وزیر شدن زنان کار غربی ها است

با این طرزتفکر، ادعا دارند که میراث تمدن کهن هستند وهمچنان حاضر به مدیریت کردن «جهان» هم می باشند!دیگربان : زهره طبیب‌زاده٬ رئیس مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در دولت نهم معتقد است وزیر شدن زنان در جمهوری اسلامی٬ کاری «غربی» است و او مخالف ریاست زنان بر مجلس شورای اسلامی است.
 
خانم طبیب‌زاده این مطلب را در یادداشتی که روز شنبه (۹ ثور/ اردیبهشت) در سایت «جبهه متحد اصول‌گرایان» منتشر شده٬ بیان کرده است.
 
وی نوشته است: «بنده مخالف ریاست زنان بر مجلس نهم هستم، زیرا این حرف غیراصولی و غیرعملی است چرا که ما خانمی نداریم که در آن حد از توانایی باشد که با درایت و تجربه مجلس را مدیریت کند.»
 
این عضو «جبهه متحد اصول‌گرایان» افزوده که «بنده با وزارت زنان هم مخالف بودم و این را یک کار غربی می‌دانم.»
 
پیشنهاد عهده‌دار شدن ریاست مجلس نهم از سوی یکی از زنان مجلس برای نخستین‌بار از سوی روح‌الله حسینیان عضو ارشد «جبهه پایداری» مطرح شده است.
 
محافظه‌کاران فعال در «جبهه متحد اصول‌گرایان» این گفته‌های حسینیان را «انتخاباتی» دانسته و می‌گویند او با طرح چنین مباحثی تلاش می‌کند رای زنان جامعه را برای خود و «جبهه پایداری» جمع کند.