-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ اردیبهشت ۶, چهارشنبه

تهدید تند آیت الله خاتمی: "مرکز هسته ای اسرائیل را شناسایی کرده؛ تل آویو را به خاک و خاکستر مبدل می کنیم


آیت الله احمد خاتمی، یک عضو سرشناس مجلس خبرگان رهبری که از امامان جمعه موقت بسیار افراطی تهران نیز هست، در سخنانی تند، اسرائیل را به نابودی و حتی مبدل شدن به خاکستر تهدید کرد و نیز از حمله ایران به مراکز هسته ای اسرائیل دم زد. آیت الله احمد خاتمی که سخنان او را رسانه های جمهوری اسلامی ایران مخابره کردند، شب گذشته در حسنیۀ ثارالله در شهر کرمان این تهدیدها را بر زبان آورد.
وی با این ادعای کذب که "33 سال است که اشغالگران صهیونیستی جمهوری اسلامی را تهدید می کنند"، و با توصیف کردن اسرائیل به عنوان "یک رژیم ناتوان و در آستانه فروپاشی" گفت: «آنها اما تا کنون غلطی نکرده اند و نمی کنند زیرا می دانند که حمله به ایران، به معنی نابودی آنها است».
آیت الله خاتمی همچنین ادعا کرده و گفت که جمهوری اسلامی ایران «همه مراکز هسته ای اسرائیل را شناسایی کرده و موشک هایی با برد یک هزار و پانصد کیلومتر و حتی بیشتر از این برد، آماده هستند که اگر اسرائیل دست از پا خطا کرد، تل آویو را به خاک و خاکستر مبدل کنند».
آیت الله احمد خاتمی چهار هفته پیش نیز در سخنانی که از طریق مصاحبه با شبکه تلویزیونی عرب زبان ایران، "العالم" (در بیست و پنجم مارس) بیان کرد، گفت: «در صورت حمله به ایران، نابودی اسرائیل قطعی است».
همزمان با تکرار این تهدیدهای تند در شب گذشته از زبان آیت الله خاتمی، امروز نیز در مجلس شورای اسلامی، آقای علی لاریجانی (رییس پارلمان) با فرض گرفتن واژگان و عبارات مذهبی به دلیل مقارن بودن روزهای جاری در ایران با ایام سوگواری فاطمیه برای دخت پیامبر اسلام (حضرت فاطمه زهرا)، گفت: «ایران با تمسک به فرهنگ فاطمی، در جواب اسرائیل، یک مقابله از نوع حیدری را ترتیب می دهد».
وزیر خارجه ایران، آقای صالحی نیز که به تونس رفته است، امروز گفت: «تهدیدهای اسرائیل توخالی است».