-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ اردیبهشت ۶, چهارشنبه

ایران؛ دریک قدمی شورش گرسنگان قرار دارد


پایگاه خبری- تحلیلی پیک نت خبرداد:


جمهوری اسلامی در سراشیبی سقوط کامل اقتصادی است. شبح شورش گرسنه ها و پابرهنه ها، سرانجام چُرت آقا را پاره کرده  است. چنان که دستور فرموده اند، به هر قیمتی باید تحریم ها لغو شود.
امریکا و اروپا، سربزنگاه گریبان آقایان را درتهران گرفته اند. با آگاهی از موقعیت اقتصادی و ترس حکومت از شورش مردم نه تنها قصد لغو تحریم ها را ندارند، بلکه تشدید آن را هم وعده می دهند. ماهی طلائی را می خواهند صید کنند. هم در مذاکرات اتمی و هم در صحنه سیاسی. میدانند که حکومت پایگاه مردمی ندارد و نامشروع است و می دانند که ساختار اقتصادی آن ویران شده و میدانند که عقب نشینی اتمی ساختار رهبری سیاسی و نظامی آقای خامنه ای را بهم خواهد ریخت. شرایط از این مناسب تر؟
با آگاهی از همین سرمایه گذاری امریکا و اروپاست که بعنوان تازه ترین راه حل، آقا فرموده اند وقت اعلام نتایج انتخابات مجلس رسیده است! تا 30 درصد اجازه دارید آمار را دستکاری کرده و بالا ببرید. وقتی پای نظام در میان است، این 30 در صدها چیز مهمی نیست!
اخبار سوریه در حاشیه قرار گرفته، اما همه شواهد حکایت از آن دارد که بزودی موج بزرگ اخبار داخلی سوریه آغاز خواهد شد. بشار اسد می داند و به تهران نیز اطلاع داده است که رژیم او چوب جمهوری اسلامی را می خورد و بنابراین هرچه زودتر با امریکا و غرب به تفاهم برسید، فشار روی سوریه زودتر برداشته می شود.
در برخی محافل تهران گفته می شود که در بیت رهبری حتی فرزندان ذکور آقا نیز که شاهد اوضاع آشفته داخل بیت و بیرون بیت (جامعه) اند، لحن تمسخر آمیزی نسبت به پدر خویش اتخاذ کرده اند.