-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ خرداد ۲, سه‌شنبه

جدیدترین هواپیمای جاسوسی اسرائیل: به شکل شاه پرک کوچک


تا سال های آینده، شاید انتحار به وسیلۀ آدم های زنده از بین برود. 


به گزارش سرویس بین الملل انتخاب Entekhab.IR به نقل از روزنامه اسرائیل هایوم، این پروانه 20 گرمی، قادر به گرفتن عکس های رنگی، پرواز عمودی و توقف در هوا به مانند یک هلی کوپتر است.

سازمان صنایع هوافضای رژیم صهیونیستی که با کمک آمریکا ساخته شده، اعلام کرده است که این اختراع در درگیری ها و جنگ های زمینی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. سربازان در جنگ با درآوردن این پروانه از جیب شان آن را به پشت خطوط نیروهای مقابل ارسال می کنند.

این هواپیمای کوچک اسرائیل دوربین 0.15 گرمی به همراه یک میموری کارد دارد و از طریق یک کلاه خود  از راه دور قابل کنترل است.

بنابراین گزارش، با گذاشتن این کلاه خود بر روی این هوایپمای جاسوسی، شما خود را در کابین پیلوت شاه پرک قرار داده و در واقع هر انچه را که می بیند، به صورت زنده مشاهده می کنید.
دوبی بنیامینی، رئیس ادراه مینی روباتیک صنایع هوافضای اسرائیل گفت: مزیت این پروانه آن است که قادر به پرواز در یک محیط بسته است.

وی افزود: امروز، هیچ وسیله ای دیگری نیست که بتواند اقدام مذکور را انجام دهد.

این پروانه که هیچگونه صدایی از خود تولید نمی کند، در هر ثانیه چهار بال خود را چهارده بار تکان می دهد.