-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ خرداد ۲, سه‌شنبه

کامپیوتر های مجاهدین خلق از سوی جاسوسان قدس دزدی شدسامانه های کمپیوتری فوری دراختیار نظارتچی های سپاه قرار داده شده است.


10 دستگاه كامپيوتر و چندين جعبه لوازم يدكي و ابزارهاي تعميراتي كامپيوتر متعلق به ساكنان اشرف در روزهاي اخير از كانتينرهاي پنجمين گروه از ساكنان اشرف، در محل بارگيري در اشرف ، به سرقت رفته است.
اين كانتينرها جزو اموال پنجمين گروه انتقالي به ليبرتي بود كه از مدت ها پيش در محل بارگيري مانده بود و نيروهاي عراقي قول داده بودند در روزهاي 17 و 18ثور/ ارديبهشتبه ليبرتي منتقل كنند، اما در عمل از انتقال آن ها خوداري كردند. پس از اين كه ساكنان اين محموله ها را به داخل اشرف برگرداندند، متوجه شدند كه قفل يكي از كانتينرها باز شده و 9 دستگاه كامپيوترoptiplexi متعلق به شركت DELL و يك دستگاه كامپيوتر 945به همراه يك مانيتور و چندين جعبه لوازم يدكي و ابزار تعميراتي كامپيوترها توسط نيروهاي عراقي به سرقت رقته است
همزمان با ممانعت دولت عراق از ورود تاجران به اشرف جهت خريد اموال ساكنان و كارشكني اين دولت در هرگونه قرارداد با تجار عراقي, سرقت اموال ساكنان توسط نيروهاي عراقي طي هفته هاي اخير گسترش يافته است. لازم به يادآوري است كه مقاومت ايران در اطلاعيه هاي قبلي خود نسبت به طرح رژيم ملايان ايران و عوامل عراقي اش براي سرقت و مصادره اموال اشرف هشدار داده و براي جلوگيري از غارت اموال ساكنان فراخوان داده است. 
دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران