-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ اردیبهشت ۳۱, یکشنبه

مردم این کشور گوشت انسان میخورند230 نفر که با فرار از کره شمالی موفق به پناهندگی در کره جنوبی شده‌اند، از اعدام افرادی که به جرم فروش و خوردن گوشت انسان دستگیر شده بودند، خبر دادند.
به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری ان تی وی ترکیه، در منزوی‌ترین کشور جهان، موضوع آدم خواری برای اولین بار در دوران قحطی سال 1990 که موجب مرگ دو میلیون نفر شد، فاش شد و بنا به گزارش خبرنگاری یونهاپ کره جنوبی هم اکنون نیز آدم خواری در کره شمالی وجود دارد.
یکی از پناهنده‌هایی که به کره جنوبی گریخته است، می‌گوید شاهد اعدام جوانی در شهر موسان بوده که جرمش آدم خواری بوده و قبل از آن هم در سال 2006 یک پدر و پسر در حین خوردن گوشت انسان دستگیر شده و تیرباران شدند.
همچنان بنا به اظهارات این پناهنده‌ها در سال 2009 نیز در شهر "هیه سام" فردی به دلیل قتل و خوردن گوشت یک بچه اعدام شد که در دفاعیه‌ خود دلیل این کار خود را تورم و قحطی بیان کرده بود.