-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ خرداد ۹, سه‌شنبه

یک کارشناس ایران: «شریک جنسی در زنان متعدد شده»


نشانه های انقلاب جنسی درایران

یکی از کسانی که این روزها به عنوان کارشناس مسائل اجتماعی با رسانه‌های حکومتی در ایران گفت‌وگو می‌کند، گفته است که «متاسفانه شریک جنسی در زنان متعدد شده است». وی همچنین گفته که «در حال حاضر زنان طالب روابط جنسی شده‌اند و این یعنی یک انقلاب جنسی.»

به گزارش تارنمای «خودنویس» ابراهیم فیاض، که در حوزه‌های علمیه تحصیل‌کرده و اکنون در دانشگاه‌های تهران تدریس می‌کند، به تازگی حرف‌های «متفاوتی» درباره زنان ایران گفته است.
وی گفته است که اساس زندگی انسان «به دو مولفه و اصل غریزه گرسنگی و غریزه جنسی» برمی‌گردد.
این تحصیل‌کرده حوزه‌های علمیه درباره سفرهای خارجی ایرانیان گفته است: «اصلا یکی از دلایل پررونق شدن سفرهای توریستی در ایران همین مسائل جنسی است. چقدر شهرهای جنسی مثل آنتالیا، پاتایا، اکراین، ارمنستان، دوبی و.. زیاد شده است.»
وی ادامه داده: «تا زمانی که تقاضای جنسی وجود دارد هیچ معضلی حل نمی شود و متاسفانه در حال حاضر زنان طالب روابط جنسی شده اند و این یعنی یک انقلاب جنسی خطرناک. تقاضای جنس مذکر به راحتی پاسخ داده شده است و تنها برای جنس مونث تدبیری نشده است.»
وی همچنین درباره زنان ایرانی گفته است: «متاسفانه شریک جنسی در زنان متعدد شده است و همه این ها نشات گرفته از سبک زندگی ماهواره ای است؛ یعنی چند همسری و ارتباط جنسی متعدد و به عبارت دیگر خانواده اعتباری.»
برای اولین بار نیست که فیاض این‌گونه سخن می‌گوید.
وی قبلا هم گفته بود که «محرک جنسی» عامل حوادث پس از انتخابات سال هشتاد و هشت بود.