-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ اردیبهشت ۳۱, یکشنبه

بازداشت دو شریک جنسی

دو زن هم جنسگرا به دفتر ثبث ازدواج آمده بودند.


يک خانم همجنس گرا به همراه شريک جنسي اش براي دريافت اجازه رسمي ازدواج به يکي از دفاتر دولتي مربوطه در ايالت کارولينا مراجعه کرد و زماني که مسئولان درخواست آن ها را رد کردند در اعتراض به اين امر در دفتر متحصن شده و از آنجا خارج نشدند.
خيلي زود جمعيتي از حاميان همجنسگرايي به اين محل هجوم آوردند و با حضور پليس و دستگيري اين خانمها اين جريان خاتمه پيدا کرد.
با سخنان چند روز پيش اوباما و حمايت صريح وي از همجنسگرايان خيل عظيمي از اين فرقه با اعتراض به ممنوعيت ازدواج همجنس گرايان در سي ايالت امريکا به خيابانها آمده اند.
گفتني است رقيب انتخاباتي اوباما در اعتراض به اين امر اعلام کرده است ازدواج اصولا بين يک مرد و يک زن رخ ميدهد و غير از اين هرچيزي رخ دهد ممنوعيت سياسي و مذهبي دارد.
افراد حاضر در اعتراض اخير با رسانه هاي محلي گفتگو کردند اما حاضر نشدند هويتشان فاش شود. درميان معترضان کساني حضور داشتند که بيش از 30 سال با همجنس خود زندگي مشترک داشتند.