-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ خرداد ۳۱, چهارشنبه

مادری در حین خفه کردن پسر 3 ساله‌اش ...

برای این شیشک های کفتارمنش داشتن فرزند چه ضرورت است؟یک زن آمریکایی که گفته می‌شود تحت تاثیر ماده شیمیایی 'نمک حمام' بوده در حالی که به پسر 3 ساله‌‌اش حمله کرده بود، بدست ماموران پلیس نیویورک کشته شد.
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، ماموران پلیس معتقدند که این مادر 35 ساله به نام "پاملا مک‌کارتی" پیش از این اقدام وحشیانه، ماده شیمیایی خطرناکی موسوم به "نمک حمام" را مصرف کرده است. آنها می‌گویند پاملا در حالی که تحت تاثیر این ماده شیمیایی بود با ضربات مشت به سوی پسر خردسال خود حمله ور شد و در حالی که صدای غرشی شبیه به حیوانات از خود در می‌آورد، تلاش می‌کرد تا پسرش را خفه کند. 
این زن ناگهان متوجه حضور دو نوجوان شد که در اطرافش سرگرم بازی بسکتبال بودند. زن بی‌اختیار و با همان حالت غرش به سرعت دنبال این دو نوجوان دوید. او در حین دویدن متوجه یک سگ شد و به سوی این حیوان نیز حمله کرد تا آن را خفه کند.
ماموران پلیس که توسط ساکنان محلی از موضوع مطلع شده بودند خود را به محل حادثه رساندند. آنها در ابتدا موفق نشدند با اسپری مرچ  این زن را متوقف کنند و به ناچار از اسلحه شوک الکتریکی استفاده کرد. 
مک‌کارتی که بالاخره متوقف شده بود به نزدیکترین بیمارستان منتقل شد اما نتیجه کالبدشکافی نشان داد که او حدود دو تا سه روز پیش تجربه یک حمله قلبی خفیف را داشته است. پسر خردسال این زن نیز که صدمه دیده بود در بیمارستان تحت درمان قرار گرفت.
به گزارش ایسنا به نقل ازناین نیوز، نمک حمام که یکی از مخدرهای شیمیایی بسیار خطرناک با عوارض غیر قابل پیش بینی است، عامل یک جنایت روانی دیگر بوده که به تازگی توسط مردی از اهالی میامی صورت گرفته بود. این مرد تحت تاثیر "نمک حمام" مقابل چشم عابران و شاهدان در کنار یک بزرگراه در حال جویدن چهره یک مرد بی‌خانمان بود که در آخر نیز با دخالت نیروهای پلیس کشته شد.