-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ تیر ۴, یکشنبه

عروس دربار بريتانيا راز باردارى خود را با همسر بکام در ميان گذاشت
شب گذشته در لندن فاش شد که "کيت ميدلتون" عروس دربار بريتانيا در آخرين روز از ايام جشنواره 60 سالگى سلطنت ملکه اليزابت دوم، خبر حاملگى خود را به دوست خود "ويکتوريا بکام" همسر ديويد بکام فوتباليست شهير داده است.

در خبر درز يافته و درج شده آمده است که کيت ميدلتون آرام و خودمانى و در حضور دوستش ويکتوريا گفت که "يک ماهه حامله است".

وى اين سخن را در چهارمين روز از ايام جشن الماسى جلوس ملکه بر تخت شاهى گفته است و با اين حساب انتظار خانواده سلطنتى براى داشتن نوه را برآورده کرده است.

گفتنى است بريتانيايى ها از روز يکشنبه 3-6-2012 در بيش از 9500 نقطه به جشن و تجمع در خيابانها و اماکن پرداختند. اين جشنها 4 روز ادامه يافت. آنان اين سالگرد جلوس را "الماسى" خواندند. زيرا 20 ساله شدن يک مناسبت را "نقره اى"، 40 سلگى آن را "طلايى" و 60 سالگى اش را "الماسى" مى نامند.

اليزابت دوم، بعد از ملکه ويکتوريا که در سال 1897 چنين جشنى را گرفت، دومين پادشاهى است که در بريتانيا 60 سالگى سلطنتش را تجربه کرده است.

بنا به گزارش روزنامه بريتانيايى "ديلى تلگراف" در حالى که ويکتوريا بکام در کنار عروس دربار ايستاده بود، "کيت ميدلتون" موضوع حاملگى اش را مطرح کرد. 

گفته مى شود همسر ديويد بکام يکى از مهمترين تشويق کنندگان "کيت ميدلتون" براى حاملگى بوده و به او گفته است: به دنيا آوردن بچه يکى از دل انگيزترين کارهايى است که مى توان در زندگى انجام داد.

بعضى از نزديکان خانواده سلطنتى بريتانيا مى گويند که خبر حاملگى "کيت ميدلتون" آنها را هيجان زده کرده است.

آنان مى گويند که شاهزاده ويليام نيز ساعات خوشى را با همسرش در حالى سپرى کرده است که هر دو در بخشهايى از کاخ بکينگهام، رومانتيک قدم مى زدند و عاشقانه دل مى دادند و قلوه مى گرفتند.

دکتر فريتز بارنوئل و ديگر پزشکان نزديک به ميدلتون و خانواده سلطنت اين شايعه را که عروس در شب عروسى با شاهزاده ويليام حامله بوده است را رد مى کنند.

اين پزشکان مى گويند که پيش از اجراى مراسم عروسى با تاکيدات ملکه اليزابت دوم و طبق تشريفات رايج آزمايش ها و از جمله آزمايش حاملگى انجام شده است.