-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ مرداد ۴, چهارشنبه

تمام تحریم‌ها علیه ایران به علت انتظار ما برای ظهور امام زمان (عج) استتحریم ها هماره مقدمۀ حمله نظامی است. اما مسئول سپاه قزوین به رمل و شگون گیری مشغول است.

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از قزوین، آبنوش شب گذشته در همایش ویژه مسئولان و افسران جنگ نرم که در سالن همایش شهید حسن پور قزوین برگزار شد، تصریح کرد: این که جهان در مقابل ماست نشان دهنده اقتدار و عظمت کشور است.
وی افزود: امروز 1+5 یعنی کفر جهانی و استکبار و در مقابل این کفر کشور ما قرار دارد و این نشان دهنده عظمت و قدرت ایران است.
مسئول سپاه قزوین از ابراز نگرانی پوتین از آمار رو به رشد تعداد مسلمان های آلمان گفت و بیان داشت: اگر آمار مسلمانان آلمان اینچنین رو به رشد باشد تا 32 سال آینده آلمان نیز در جمع مسلمانان جهان پای میز مذاکره علیه ضد اسلام خواهد نشست.
آبنوش با اشاره به حادثه میانمار افزود: دشمن می خواهد تعداد مسلمانان را کم کند، همه ما دیدیم در حادثه میانمار طفل را سر می برند و هیچ سایتی به خودش اجازه پخش چنین حادثه هولناکی را نمی دهد.
وی خاطرنشان کرد: هرکس با هر تریبونی که دارد باید به مردم اعلام کند تمام تحریم های کشورها علیه ما به علت انتظار ما برای ظهور امام زمان (عج) است و مردم اگر علت این تحریم ها را بدانند با جان و دل در مقابل تحریم های دشمن مقاومت می کنند.