-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ مرداد ۳, سه‌شنبه

مسلمانان! به یاری مردم سوریه بشتابید


آخوندها، سپاه موسوم به قدس، باندهاي تروريست و پولهاي كلان‌ خود را به سوريه سرازير مي‌كنند.


روز يكشنبه اول اسدا/ مردادماه  به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارك رمضان، در همبستگي با جنبش شجاعانه مردم سوريه و گراميداشت ياد شهيدان قهرمان خلقهاي سوريه و ايران و در آستانه سالگرد قتل عام خونين 6 و 7مرداد 88 در اشرف، مراسمي در مقر شوراي ملي مقاومت ايران, در اورسوراواز در حومه پاريس برگزار شد. در اين جلسه كه در حضور خانم مريم رجوي، رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران، برگزار گرديد، شماري از شخصيتهاي سوري حضور داشتند.
شركت كنندگان در اين مراسم با گل گذاري بر نماد يادبود شهيدان قيامهاي ايران و سوريه همچنين افشاندن گل بر رودخانه اواز، ياد جانباختگان راه آزادي ايران و سوريه را گرامي داشتند.
خانم مريم رجوي، سخنران اصلي اين برنامه ضمن تبريك ماه مبارك رمضان به عموم مسلمانان جهان گفت: آخوندهاي حاكم بر ايران نه تنها مردم ايران را به بند كشيده اند بلكه همة قواي خود را براي مداخله در كشورهاي عربي و مسلمان و در اين روزها بخصوص براي نگهداري ديكتاتور خونريز سوريه به‌كار مي‌گيرند.
وي يادآوري كرد: هفتة پيش ولايتي مشاور امور بين الملل خامنه اي گفت اگر بشار اسد سرنگون شود محور منطقه‌يي ما از‌ بين مي رود. آنها مي ترسند كه با سرنگوني رژيم اسد جغرافياي سياسي منطقه از لبنان و فلسطين تا عراق به سود نيروهاي دموكراتيك و به زيان‌ رژيم ولايت فقيه دگرگون شده و طراحي آخوندها براي صدور ارتجاع بر باد برود. اما ارادة خلقهاي منطقه از ايران تا كشورهاي عربي و مسلمان بر آن است كه به ديكتاتوري و بخصوص به سلطة ديكتاتوري رژيم ولايت فقيه پايان بدهند. عجبا كه براي جلوگيري از رسيدن‌ مردم سوريه و مردم منطقه به آزادي، روسيه و چين شوراي امنيت را به گروگان گرفته اند. در اين ميان غرب هم نقش نظاره‌گر منفعل را در بحران‌ سوريه برعهده گرفته است.
خانم رجوي تأكيد كرد: آخوندها، سپاه موسوم به قدس، باندهاي تروريست و پولهاي كلان‌ خود را به سوريه سرازير مي‌كنند و دولت دست‌نشاندة خود در عراق را هم سرپل كمك‌رساني به رژيم اسد كرده‌اند. چه از طريق آسمان‌ عراق و چه از طريق راههاي زميني آن.
خانم رجوي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: آخوندها دم از اسلام مي زنند ولي در قتل عام و كشتار بيرحمانة مردم مسلمان و بيدفاع سوريه با تمام توان شركت دارند. به‌راستي كه آنها بدترين دشمنان‌ اسلام و مسلمانان هستند.
وي ادامه داد: اما مردم سوريه، قهرمانانه با چنگ و ناخن و دندان و با قيمت بسيار زياد ايستادگي مي كنند و هر روز شهيدان زيادي از زن و مرد حتي كودكان خردسال را فديه راه آزادي مي‌كنند.
خانم رجوي با درود بر مردم قهرمان سوريه، به مناسبت ماه رمضان، همة مسلمانان و همة مردم جهان را به ياري مردم سوريه ‌فراخواند.
وي در ادامه سخنان خود گفت: رژيم ايران نگران از سير تحولات كنوني، در صدد است با كمك دولت دست نشانده خود در عراق با گروگان گرفتن ابتدايي‌ترين نيازهاي حياتي ساكنان ليبرتي مثل آب و برق و غذا و دارو و مصونيت از گرما و حقوق پايه يي آنها مثل حق رفت و آمد و حق مالكيت بر اموالشان، شرايط يك زندان با اعمال شاقه را براي آنان كامل كند.
خانم رجوي از اينكه آمريكا و فرستادة ملل متحد به‌جاي واداشتن دولت عراق به تأمين نيازهاي انساني، مجاهدين خلق در اشرف را براي دست برداشتن از حقوقشان تحت فشار گذاشته‌اند، نكوهش كرد. وي از اظهارات رئيس يونامي در اجلاس اخير شوراي امنيت و تمجيد وي از دولت عراق، در حالي كه از زندان‌سازي ليبرتي دست برنمي‌دارد، و سرزنش ساكنان‌ ليبرتي به جرم درخواست ابتدايي‌ مانند آب آشاميدني اظهار نگراني كرد.

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران
2 مرداد 1391 (23ژوييه 2012)