-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ مرداد ۲۸, شنبه

از فریاد احمدی نژاد برای فلسطین تا فاش شدن این خبر


زندانی سیاسی کرد محکوم به اعدام : زندان های ایران شده تجاوزخانه و هر روز دختران با ناله های گریان التماس می کنند ترا بخدا به من تجاوز نکنید !!


سلام ,اسم من بخیتار معماری است یک دانشجو هستم چون در کشوری زندگی میکنم که تبعیض ملی و تبعیض قومی و مذهبی بیداد میزند و به دلیل اینکه که من یک شهرند کرد هستم و چند باری با یاران همدانشگاهیی خودم در باره وضعیت تاسفبار زندگی کردها بحث نموده ام. من را دستگیر نمودند و چون در کشور ایران به هیچ عنوان قانون حاکم نیست اتهاماتی واهی و دور از راستی که بنده به هیچ عنوان مرتکبش نشده ام متوجه بنده نموده اند و ما را به مرگ محکوم نموده اند و هم اکنون جانم در خطر است و هر لحظه منتظر هستم که درب زندان را باز کنند و بنده را برای اجرای حکم ناعادلانه ضد انسانی اعدام صدا کنند.
من نگران حال خودم نیستم لاکن بیاید نگاه کنید زندانهای ایران شده تجاوزخانه و هر روز دختران با ناله های گریان التماس میکنند ترا بخدا به من تجاوز نکنید در درون زندانهای جمهوری اسلامی ایران.
ما از سازمان ملل و جامعه جهانی درخواست میکنیم که بخاطر نقض حقوق بشر رژیم ایران را تنبیه کنید رژیم ایران هر روز و هر ساعت حقوق شهروندان خویش را نقض میکند بیتش از همه چیز فقر نداری و بیکاری و از این هم بگذریم شکنجه های قرون وسطی و دور از اصول بشری. خواهش میکنم صدایم را بشنوید من یک بیگناهم هیچ گناهی مکرده ام بجز اینکه یک شهروند کرد هستم در ایران کرد بودن عرب بودن و بلوچ بودن از دیدگاه حاکمان جرم محسوب میشود بنابر این من بیگناه هم به این جرم واهی گرفتار شده ام لطفا صدایم را بشنوید از جامعه جهانی و از سازمانهای حقوق بشری و سازمانهای منع شکنجه درخواست میکنم به یاری بنده و دوستان دیگر ی که به جرم واهی در زندانهای ایران گرفتار شده اند بشتابید.

با سپاس فراوان بختیار معماری زندانی اعدامی
کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی