-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ شهریور ۹, پنجشنبه

سردارنقدی: علوم انسانی غرب، جهالت است!


ایران با آن همه عظمت تاریخی وشکوهناکی اش درساختن تمدن های انسانی دردست این گونه نابغه هایی افتاده است که همچون کور مادرزاد از بغداد سخن می گویند.


محمد رضا نقدی فرمانده نیروهای بسیج ایران می گوید که برگزاری اجلاس غیر متعهدها در تهران، ناشی از شکست علوم انسانی غربی است. 

به گزارش خبرگزاری "فارس" نقدی با انتقاد از علوم‌انسانی غربی گفت: "امروز بایستی در علوم انسانی تحول ایجاد کنیم و نباید به دروس امروز دانشگاهی که عین جهل است تن بدهیم چرا که اگر غرب در علومی نظیر علوم سیاسی و ... موفق بود امروز اینگونه منزوی نشده و 120 کشور جهان به رهبری ایران اسلامی رای نمی‌دادند."

بنا بر این گزارش، فرمانده نیروهای بسیج ایران چهارشنبه 29-8-2012 در جمع هزار نفری اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور با بیان اینکه بسیج به معنای حزب‌الله است، گفت: "اعضای این تشکل الهی تمام انسان‌هایی هستند که می‌خواهند به سوی خدا حرکت کنند و به قرب‌الهی برسند."

حدود دو سال پیش آیت الله علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، از آن چه "علوم انسانی غربی" نامید انتقاد کرد و خواستار اصلاح مواد علوم انسانی دانشگاه ها شد. از آن پس برخی از رشته های علوم انسانی حذف از دروس دانشگاه های ایران حذف شدند. 

خبرگزاری فارس همچنین برگزاری اجلاس غیر متعهدها در تهران را نشان از شکست سیاست های آمریکا دانسته است.