-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ شهریور ۸, چهارشنبه

این دختران ۱۹ساله جن گیر هستند

دنیای شرق، همیشه با کابوس جن درگیر است. ما همه دراطراف خویش، داستان های اعجاب انگیز دربارۀ موجوداتی به نام جن را شنیده ایم. جن گیرهایی را هم می شناسیم که برای راندن جن ازبدن انسان، پیکرآدم زنده را آتش می زنند. چنانکه سال گذشته یک  جاهل خود ساخته، زنی را آتش زد. ببینیم تصور غربی ها ازجن چه است؟ برخی دیگر، برای راندن جن ها ازوجود زنان، قصیده می خوانند و به حدی آن ها چوب می زنند که از رمق می افتند.
این گزارش ممکن است برای تان جالب باشد.اکثر دختران در سنین نوجوانی بیشتر وقت خود را صرف خرید کردن و گردش با دوستان خود می کنند اما گروهی از دختران در امریکا وجود دارند که از مدرسه باب لارسون در رشته جن گیری فارغ التحصیل شده و به کار جن گیری و خارج کردن ارواح شیطانی از بدن افراد می پردازند!!
ساوانا، جس، کریستینا، ملانی و براین دخترانی هستند که بین ۱۶ تا ۱۹ سال سن دارند و پس از اینکه کشیش باب لارسون اعلام کرد که به افراد با ایمانی برای از بین بردن نیروهای شیطانی نیاز دارد، به مدرسه او مراجعه کرده و آموزش های لازم برای جن گیری و مبارزه با شیاطین را آموختند.
این دختران می گویند که این کار بسیار سخت، دشوار و در بعضی مواقع واقعا ترسناک است. آنها برای دفع جن و شیطان از بدن فرد مورد نظر از انجیل، صلیب و آب مقدس استفاده می کنند و برای اینکار از مردم هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی کنند اما بیشتر مردم به آنها مبلغی پرداخت می کنند تا هزینه سفر آنها جبران شود.
به گزارش شگفتی ها، براین می گوید که آنها خیلی کم برنامه های تلویزیون را تماشا می کنند چرا که در این برنامه ها شیطان را کاملا حس می کنند. آنها حتی اعتقاد دارند که فیلم هایی مانند هری پاتر و گرگ و میش، باعث تحریک شر و شیطان می شوند.