-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ شهریور ۷, سه‌شنبه

حمله وحشیانه بالای اعضای مجاهدین خلق درکمپ اشرف

6 تن از مجروحان به خاطر شدت جراحات به بيمارستان رفتند و بقيه در کلينيک داخلی اشرف بستری شدند.در ساعت 16 امروز دوشنبه 6 سنبله/ شهريور در حالی که 400 تن از ساکنان اشرف در صف بازرسی برای انتقال به ليبرتی بودند، مورد توهين و آزار و اذيت سروان حيدر عذاب، از عوامل اصلی دو حمله خونبار قبلی به ساکنان اشرف در اسد/ مرداد88 و حمل/ فروردين90، قرار گرفتند.
از سوی ديگر متعلقات ساکنان از قبيل ساعت در هنگام بازرسی توسط افراد عراقی به سرقت می رفت. وقتی ساکنان به سرقت و رفتارهای توهين آميز و تحريک کننده سروان مزبور اعتراض کردند، نيروهای مسلح عراقی به ناگهان با استفاده از انواع وسايل از جمله چوب و چماق، سنگ، ميله، گلدان و قطعات ميزهای بازرسی به صورت وحشيانه يی در برابر چشم ناظران ملل متحد به ساکنان بی دفاع حمله ور شدند. اين حمله زبونانه ناشی از بغض و کين افسار گسيخته مزدورانی است که مجاهدان اشرف برای ضرب الاجلهای پياپی آنان بهايی قائل نشدند.
در حمله وحشيانه امروز 20نفر از ساکنان از ناحيه دست و سر و صورت مجروح شدند و دست دو نفر از آن ها شکست. شش تن از مجروحان به بيمارستان عراقی اعزام شدند و بقيه در کلينيک داخلی اشرف بستری گرديدند.
کار بازرسی نفرات که از صبح امروز با تأخير و اذيت و آزار بسيار همراه بود، متوقف شد و به دنبال آن نيروهای عراقی به تقويت نيرو و افزايش نيروهای مسلح واکنش سريع مبادرت کردند.
از روز پنجشنبه دوم شهريور (23 اگست) که بازرسی وسايل گروه ششم شروع شده است، دولت عراق با انواع مانع تراشي ها و کارشکني ها حرکت ستون را به طور مستمر به تأخير می اندازد.
مقاومت ايران با قويترين اعتراض به اين رفتار وحشيانه در برابر ناظران ملل متحد خواهان رسيدگی بلادرنگ سازمان ملل و مقامات آمريکايی به اين حمله وحشيانه و مجروح کردن ساکنان و اخلال و کارشکنی عمدی در جريان حرکت گروه ششم است.
دبيرخانه شورای ملی مقاومت ايران
6 سنبله/ شهريور 91