-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ شهریور ۳۱, جمعه

فیلم اهانت به پیامبر اسلام فروش کتاب‌های اسلامی در بریتانیا را افزایش داد
به دنبال انشار فیلم اهانت آمیز به پیامبر اسلام (ص) و اعتراضات مسلمانان در برخی از کشورهای اسلامی، میزان فروش کتاب های اسلامی در بریتانیا بویژه در لندن افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش نسبت افزایش در مقایسه با ماههای گذشته 20 تا 30 درصد بیشترشده است. 

به گزارش العربیه نت برخی از کارکنان در کتاب فروشی های لندن در این باره اظهار داشتند تعداد زیادی از بریتانیایی ها طی روزهای اخیر سوالات متعددی درباره دین اسلام از ما می پرسند، همچنین برخی از مشتریان در این روزها برای خرید قرآن ترجمه شده به کتابخانه ها مراجعت بیشتری می کنند.

در همین حال یکی از مدیران فروشگاههای واتراستون در لندن در این باره گفت : کتابهای اسلامی به زبان انگلیسی طی روزهای اخیر بیشترین فروش را در بریتانیا داشته اند و این در حالی است که درخواست برای کتب دینی در این کشور همواره پایین بوده است.

براساس این گزارش یکی ازکارکنان برجسته کتابخانه دولتی ایلینگ در غرب لندن نیز اظهار داشته طی روز های گذشته پس از انتشار فیلم اهانت آمیز به پیامبر گرامی اسلام (ص) میزان فروش کتابهای اسلامی به طور چشم گیری افزایش یافته است و شمار زیادی از بریتانیایی ها به دنبال شناخت دین اسلام هستند.