-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ شهریور ۲۷, دوشنبه

آیا این دختر فریب خورده بود؟


آنا گرجی: وقتی فهمیدم به شدت گریه کردم.سرانجام روزنامه "دیلی میل" توانست پیش از دیگر رسانه هایی که به دنبال عکس متهم به تولید فیلم توهین آمیز به پیامبر اسلام بودند ، اولین عکس از نیکولا باسیلی نیکولا منتشر کند.

در این عکس نیکولا(56 ساله) در کنار آنا گرجی یکی از بازیگران توهین آمیز مشاهده می شود.

دیلی میل به منبعی که عکس را در اختیار آن قرار داده اشاره نکرد اما به نظر می رسد خود بازیگر که با این روزنامه گفتگو کرده بود عکس را در اختیار آن قرار داده است.

او در این فیلم در نقش عروس جوانی ظاهر شد که با جورج که در ترجمه فیلم به عربی نام او به پیامبر اسلام تغییر یافت ازدواج کرده بود.

آنا تاکید کرد نیکولا او را فریب داده است و پس از اینکه فهمید شخصیت اول فیلم ، پیامبر اسلام است به شدت نگران شد و کار او به جایی کشید که برای احساس آرامش داروهای خواب آور مصرف کرد و برای روزهای طولانی به شدت گریه کرد."

او تاکید کرد داستان اصلی این فیلم بر این اساس بود که " یک شهاب سنگ در خاورمیانه سقوط می کند و برخی قبیله ها آن را یک شیء مقدس می پندارند و داستان این حادثه در مناطق مختلف رد و بدل می شود."

آنا تاکید کرد پس از پایان تصویر برداری نیکولا فیلم را به شکلی مونتاژ کرد تا به اسلام توهین کند.