-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ مهر ۵, چهارشنبه

زمینه سازی اشغال مناطق نفت خیز ایران!

طرح مشترک کاخ سفید و کنگره امریکابه گزارش پایگاه خبری - تحلیلی پیک نت، دولت و کنگره امریکا ساز تازه ای را در ارتباط با نفت ایران کوک کرده است که رنگ این ساز می تواند بهانه ای برای اشغال مناطق نفتی ایران باشد!
کاخ سفید در گزارشی کنگره شرکت ملی نفت ایران را در تسلط سپاه پاسداران معرفی کرده و بصورت همزمان سپاه پاسداران را مرتبط به عملیات تروریستی و سمت گیری نظامی برنامه های اتمی جمهوری اسلامی.
خبرگزاری رویتر به نقل از گزارش دولت امریکا به کنگره و همچین به نقل از یک نماینده کنگره گزارش داد که سپاه پاسداران بازیگر اصلی صحنه اقتصادی ایران است و بسیاری از بخش‌های مالی و اقتصادی، از جمله بخش انرژی، ساخت و ساز و سیستم بانکی کشور ایران را دراختیار گرفته است و اخیرا نیز برای دور زدن تحریم‌های بین‌المللی در حال هماهنگ کردن کمپینی برای فروش نفت ایران است.
نفت ایران تبدیل به «عنصری کلیدی در دست سپاه پاسداران» شده است و مستقیما منابع مالی لازم برای نقش‌آفرینی های سپاه در برنامه اتمی و حمایت از تروریسم از این طریق تامین می شود.