-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ شهریور ۳۰, پنجشنبه

آماده سازی مردم اسرائیل برای یک جنگ بزرگ

ارگان مطبوعاتی حزب کمونیست اسرائیل بنام "الحزب الشیوعی الا اسرائیلی" در شماره 13 سپتامبر خود نوشت:


نخست وزیر اسرائیل خواهان حمایت مقامات عالی رتبه کشور و وزیران برای حمله به ایران است و در این زمینه رفتار بسیار خشنی را در جلسات از خود نشان میدهد. او دراین جلسات می گوید که با حمایت و یا بدون حمایت ایالات متحده باید به ایران حمله شود و از دیگران می خواهد که این نظر او را تائید کنند.
"الیاهو وینوگراد"  رئیس دادگاه عالی "تل اویو" و رئیس کمیسیون بررسی و تحقیق شکست اسرائیل در حمله به لبنان در مصاحبه خود با رادیو ارتش اسرائیل گفته است که "واقعیت اینست که نتانیاهو مسئولیت عواقب حمله به ایران را بدون هیچ وقت کشی می پذیرد و در این زمینه بسیار فعال است.او می گوید که بدون حمایت امریکا هم می توان به ایران حمله کرد در حالیکه چنین حمله ای بدون همکاری اسرائیل و ایالات متحده ممکن نیست. اگر ما به ایران حمله کنیم با حملا ت  همه جانبه انواع موشک ها از طرف ایران به نقاط استراتژیک اسرائیل مواجه می شویم و ممکن است حزب الله لبنان و حماس فلسطین نیز در این حملات به ایران بپیوندند. در اینصورت باید در انتظار"باران موشکی" بود. جنگ اگر آغاز شود دیگر امکان باز گشت وجود ندارد . این چنین حمله ای می تواند یک تهدید واقعی  جانی برای کل کشور  باشد و ما را باخطر نابودی روبرو کند. تمام دستاوردهای کشور نابود می شود. وزیر دفاع مدعی است که در صورت حمله موشکی به اسرائیل بیش از 500 نفر کشته نخواهند شد. این یک ادعای اشتباه است. من نمی توانم پیش بینی کنم چه نتایجی این فاجعه به همراه خواهد داشت. برنامه اتمی ایران و نگرانی از ان  بحث عمومی  و بین المللی است اما اسرائیل خود را سپر کرده و در حال سازماندهی یک جنگ گسترده در منطقه می باشد.
در چند هفته گذشته  گزارش های مکرری از حملات هوائی و بمباران تجهیزات نطامی و انبارها ومرکز ستاد نظامی در نوار غزه توسط اسرائیل منتشر شده است که البته با حمله متقابل نیروهای فلسطینی نیز همراه بوده است.
ارتش اسرائیل آماده باش جنگی به مردم اسرائیل داده است. نتانیاهو با حمله هوائی به نوار غزه می خواهد مردم اسرائیل را آماده پذیرش جنگ بزرگ کند.