-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ آبان ۳, چهارشنبه

تجاوز ۹ نفر به یک دختر ۱۸ ساله در جمهوری اسلامی


تهران امروز: رئيس پليس آگاهي گيلان از دستگيري اعضاي 9 نفره باند متجاوزان به عنف در لاهيجان و شرق گيلان خبر داد.

عبادالله كريمي با اشاره به دستگيري اعضاي باند مذكور اظهار داشت: دختري 18 ساله به همراه نامزد خود در يكي از شهرستان‌هاي شرق گيلان در حال قدم زدن بودند كه سه نفر تحت عنوان نيروي ارگاني با اعلام اينكه رابطه آنها نامشروع است، نامزد دختر را به سختي مورد ضرب و شتم قرار داده و وي را براي آوردن مدارك شناسايي رها كردند و سپس دختر را با خودرويي به مناطق جنگلي بردند. اين سه نفر پس از انتقال دختر به جنگل به همراه ديگر اعضاي باند پس از اذيت و آزار دختر از وي فيلمبرداري كرده و سپس او را رها كردند. زماني كه دختر به دادسرا براي طرح شكايت خود مي‌رفت ناگهان مقابل دادسرا به يكي از اين متجاوزان برخورد كرده كه با دستور مقام قضايي و اقدام ضربتي پليس، وي دستگير شد.

اين شخص به عمل ننگين خود به همراه دوستانش اعتراف كرد و با اين كار جمع ديگري از اعضاي اين باند دستگير شده و آنها نيز به بزه ارتكابي خود اعتراف كردند. 

در راستاي رسيدگي به اين پرونده دختري 14 ساله نيز از اين موضوع آگاه شد و با اعلام شكايت از شاكيان پرونده عنوان كرد كه يكي از اين متهمان پس از چند مرحله ابراز علاقه به او با ترفند وي را به جنگل برده و همراه دوستانش پس از اذيت و آزار از وي فيلمبرداري كرده‌اند. 

اعضاي اين باند با فيلمبرداري از عمل ننگين خود طرف‌هاي مقابل را تهديد به انتشار فيلم براي استمرار عمل شيطاني خود مي‌كردند. 

تا كنون 9 نفر از اعضاي اين باند دستگير شده و اين پرونده با شدت و دقت در حال رسيدگي است و اگر شخص و يا اشخاصي از اين افراد شاكي هستند مي‌توانند به پليس آگاهي گيلان اطلاع دهند.