-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ مهر ۱۸, سه‌شنبه

جا به جایی تسلیحات ضد هوایی درایران از طریق افغانستاناین خبر از سوی پایگاه تحلیلی- خبری پیک نت پیگیری شده است.
من "..." بلوچ هستم که خوب می شناسید.
امریکایی ها، با واسطه در حال آماده کردن و مسلح کردن نیروهائی به سلاح های پدافند ضد هوایی هستند تا در آینده با استقرار آنها در نقاط مختلف ایران در صورت لزوم، تردد هوایی مقامات ایرانی و پشتییبانی هوایی را کاملا زمین گیر کنند. این نقشه ایست که در حال پیاده شدن است. چند روزی است که این خبر به دستم رسیده و باور نمی کردم ولی با توجه به خبر خبرگزاری تابناک ( وابسته به دولت)  در مورد کشف سلاح های ضد هوایی در دست اشرار این خبر مورد تایید قرار می گیرد.
منبع خبر تاکید می کند که از طریق افغانستان ارسال این سلاح  ها به ایران شروع شده است و سلاح های مدرن و پیشترفته ضد هوایی به سوی مرزهای ایران در جریان است. این منبع تایید می کند که این نوع سلاح حتی در افغلنستان مورد استفاده فرار نگرفته است و قابلیت جا به جا  شدن سریع از مشخصات عمده آن می باشد. این سناریو می تواند با توجه به تجربه سوریه در بروز نا آرامی ها و فلج کردن نیروی هوایی  در آینده با کمترین هزینه، پشتیبانی هوایی نیروهای در گیر در داخل ایران را به کلی فلج نموده و ابتکار عملیات پراکنده و نظامی را در ایران به دست گرفت. بسیاری از این سلاح ها از لیبی ارسال می شود که به  ردگیری آن از نظر کشور ارسال کننده و یا سازنده غیر ممکن می شود زیرا کشور های سازنده آن دوستان جمهوری اسلامی می باشند مانند روسیه و چین. .

خبرمرتبط با این موضوع:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم گفت: یک قبضه اسلحه ضدهوایی از کمین‌گاه اشرار همراه با 30 فشنگ کشف شد.

محمدرضا سنجری در گفت‌و‌گو با فارس در بم اظهار داشت: در پی اطلاعات و شناسایی صورت گرفته توسط نیروی انتظامی بم یک قبضه اسلحه ضدهوایی از کمین‌گاه اشرار همراه با ۳۰ فشنگ کشف شد.


وی با اشاره به اینکه اشرار قصد استفاده از اسلحه در منطقه کوهستانی و کویر برای زدن هواپیما و یا هلی‌کوپترهای احتمالی را داشته‌اند، ابراز داشت: این اشرار با هوشیاری ماموران به هدف شوم خود دست نیافتند.

سنجری اذعان داشت: پرونده برای متهمان در این زمینه تشکیل شده و متهمان در این زمینه تحت تعقیب هستند.

داستان بم به اقتدار و هوشیاری نیروهای امنیتی منطقه اشاره کرد و تصریح کرد: اشرار بدانند که نیروهای امنیتی اشراف امنیتی کاملی بر منطقه شرق استان کرمان دارند.